Nooi: do domu i do práce

Vložil
Tisková zpráva
03.08.2017 18:00
Wiesner-Hager Project s.r.o.

Produktová řada nooi je stálice mezi produkty Wiesner Hager. V roce 2017 do ní přibyl nejmladší člen - stohovatelná barová stolička dostupná ve dvou výškových nastaveních a osmi barevných kombinacích plastové skořepiny.

Rodina nooi se rozrůstá. Kvalitní genetický základ rodině dodala ikonická flexibilní konferenční židle nooi s možností spojování do řad. Dokonale účelný tvar skořepiny je předurčen k nejrůznějším variantám použití pro všechny myslitelné pracovní i odpočinkové aplikace. Letošní rok byl na přírůstky do rodiny nooi obzvláště štědrý - produktová řada se rozrůstá o víceúčelovou židli s dřevěným rámem, konferenční židli a stohovatelnou barovou stoličku.
Barová židle nooi nyní umožňuje vybavit touto produktovou řadou i prostory určené pro relaxaci, smíšené zóny, kafetérie a další prostory na pomezí formálního a neformálního prostředí. Kovový rám barové židle nooi je dostupný ve dvou výškových variantách s výškou sezení 760 mm, respektive 650 mm. Sedák je vyroben z překližky s bukovou, dubovou nebo plastovou (jedno nebo dvoubarevnou) konečnou úpravou a je k dispozici buď nepolstrovaný, s polstrovaným sedákem nebo s plně čalouněnou skořepinou. Plastovou skořepinu lze zvolit v osmi barevných kombinacích, její vnější strana má vždy lesklé zakončení.

0 komentářů
přidat komentář

Související články