Neschovávejte se před skrytými zárubněmi…

Vložil
Tisková zpráva
18.07.2016 12:10
Moderní dveře se skrytými zárubněmi nabízí každému interiéru kouzlo exkluzivity, jsou symbolem čistého a jednoduchého designu. Celý prostor jako mávnutím kouzelného proutku odlehčí a opticky zvětší.


V posledních letech se v mnoha českých domácnostech staly velkým hitem posuvné dveře do stavebního pouzdra. Pozornost široké veřejnosti upoutaly zejména kvůli mimořádné úspoře místa, kterou nabízí. Nejeden bytový architekt se již za svoji kariéru potýkal s nedostatkem prostoru v interiéru. Požadavků na úložné prostory je mnoho, v menších či užších chodbách může navíc snadno docházet ke kolizím při otevírání vícero dveří. Jsou navíc vhodné i tam, kde by se nám líbil větší vstupní otvor, ale klasické dveře o šíři 90 cm nám to neumožňují. Větší posuvné dveře nám opticky propojí místnosti a celý interiér navíc prosvětlí. V neposlední řadě jmenujme jako jedno z nesporných pozitiv posuvných dveří do pouzder jejich elegantní a jednoduchý vzhled. Otázkou tedy zůstává – proč kazit čistý vzhled této moderní designovky zbytečnými prvky?Zneviditelníme vaše interiérové dveře

Dveře, které zcela splynou s okolní stěnou, jsou minimalistické a dokážou posunout každý interiér na zcela jinou úroveň – to není jen fantazie. Eclisse Syntesis, to jsou bezobložkové posuvné dveře a otočné dveře se skrytou zárubní. Pomůžeme vám zneviditelnit interiérové dveře a umocnit tak požitek z čistých linii moderního interiéru.Máme pro vás dokonce tři varianty – Eclisse Syntesis Line, Eclisse Syntesis Luce a Eclisse Syntesis Battente. První zmiňovanou je Eclisse Syntesis Line přinášející do moderních domácností punc elegance prostřednictvím rafinovaných bezobložkových stavebních pouzder pro posuvné dveře. Jedná se o zcela minimalistické řešení – efekt schovaných dveří je zkrátka dokonalý. Díky adaptéru VITRO je možné vsadit do pouzdra i celoskleněné dveře. Kliky na dveře pro řadu syntesis si můžete vybrat v našem showroomu 330m2 kde najdete největší nabídku v ČR.

Nejsou posuvné dveře zrovna vaším šálkem čaje, ale moderní vzhled skrytých zárubní vás očaroval? Není problém. Nabízíme vám Eclisse Syntesis Battente, otočné dveře se skrytou zárubní, které v sobě spojují špičkovou technologii a elegantní design. Otočné dveře Eclisse Syntesis Battente nabízí stejné kouzlo jako posuvné dveře – zmizí. Zcela splynou se stěnou. Skryté zárubně odlehčí prostor a opticky ho zvětší.Velikou vychytávkou jsou otočné dveře se skrytou zárubní Battente. Do této skryté zárubně Vám vyrobíme jakékoli dveře v takřka jakékoli povrchové úpravě – lesk, mat, vysoký lesk, z masivudřevěné dveře nebo jen rámové, ale hlavně Vám je můžeme dodat v základní povrchové úpravě a pak je opatříme stejným povrchem jako okolní stěny – třeba klidně benátským štukem.

Vychytané dveře s patentovanými konstrukčními detaily

Eclisse Syntesis Line je možné využít jak ve zděných stěnách, tak i v sádrokartonu. Každá z variant má své vychytávky! Dorazový díl, vrchní traverza a přední stojiny jsou ve variantě pro zdivo předomítnuté, pokud zasazujeme do sádrokartonu, jsou vyplněny tmelem až na stavbě a poté sjednoceny s barvou okolní stěny. Varianta do zdiva je rovněž vybavena přesahující omítkářskou sítí s malými oky, která zlepšuje soudržnost omítky (zamezuje jejímu praskání) a pouzdra.Deformacím stavební pouzdra a bočnímu namáhání brání čtrnáct speciálních omega profilů z pozinkovaného 0,7 mm silného ocelového plechu. U verze pro sádrokarton najdeme těchto profilů dvanáct. U té zvyšuje odolnost pouzdra a eliminuje případné ohyby a deformace ještě navíc přední stojina z vytlačovaného hliníku, a to dokonce o 40 % oproti původní verzi bez stojiny, a vyztužované rohové spoje v podobě úhelníků. To ale není zdaleka vše. Stavení pouzdra Eclisse Syntesis nabízí celou řadu konstrukčních vychytávek, některé z nich patentované, kterými se mohou pyšnit jen ony.

Na každou stranu bezobložkového pouzdra můžete umístit pět elektro zařízení

Interiérovou libůstkou představují bezobložková stavební pouzdra s přípravou pro elektro Eclisse Syntesis Luce. Posuvné dveře do pouzdra přeci nabízí úsporu prostoru. Pokud chcete na stěnu vedle dveří umístit elektrické zařízení, ať už se jedná o vypínače, světla nebo zásuvky, nabízí Eclisse Syntesis Luce řešení. Na každé straně pouzdra Eclisse Syntesis Luce najdete pět míst pro připojení elektro zařízení. Na pouzdro tak lze umístit až deset elektrických zařízení, pět na každou stranu.Design lehký jako pírko? To jsou elegantní interiérová řešení v podobě bezobložkových posuvných dveří a otočných dveří se skrytou zárubní Eclisse Syntesis.

!!! Pro Architekty nabízíme velice zajímavé podmínky spolupráce v oblasti dveřních výplní a posuvných systémů !!!

Tip:
Přijďte se podívat do našeho showroomu na Praze 4, kde si můžete nejen řadu Syntesis v klidu prohlédnout.


0 komentářů
přidat komentář