Mobilní a prefabrikované garáže na klíč

Plechové, ocelové - německá kvalita

Vložil
Pavlína Drbálková
13.12.2011 09:30
Hotovedomy s.r.o.

Jak už název napovídá, největší výhodou těchto garáží je mobilita. To znamená, že garáž lze i po letech přesunout na jiné místo. V mobilní garáži zaparkujeme nejen auto, ale navíc získáme užitečné místo pro uložení sezónních věcí (zahradní nábytek, nářadí, sportovní vybavení). Druhou výhodou, že jde o ryzí německou kvalitu a značku! Negativní zkušenosti po koupi garáží z Polska a Číny jsou obecně známy. Naše filozofie je shrnuta v hesle „cena a kvalita garáží je jeden celek“. Můžete koupit levné garáže, ale nejde koupit levné a kvalitní garáže.
Proto montované garáže zn. Siebau jsou ideálním řešením při zahrnutí do plánování s architektem.
Mobilní garáž musí stát na rovné a pevné ploše. Ideální pro tento účel je betonová deska s ocelovou výztuhou, ale lze použít i zámkovou, případně betonovou dlažbu, či obvodový betonový pás. Rozměry zpevněného podkladu musí půdorysně přesahovat rozměry garáže. Mobilní garáže nabízejí vysokou stabilitu i širokou variabilitu rozměrů a doplňků, umožňují i dokonalé přizpůsobení garáže stylu našeho domu a charakteru pozemku.

Betonové garáže
Ve srovnání s klasickou zděnou garáží je betonová prefabrikovaná garáž cenově dostupnější (podle průzkumů až o 70 %), obvykle nevyžaduje stavební povolení. Potřebný výkres plánu dodá realizační firma. Tam, kde jsou hotové základy i volný příjezd, trvá montáž jen jednu hodinu a může se ihned používat.
Prefabrikovanou betonovou garáž lze využívat už při stavbě rodinného domku jako cenově přijatelný stavební kontejner.

www.siebaucz.cz

Garáž Rekers (od 87 390 Kč bez DPH, včetně dopravy na místo) je prefabrikovaná betonová garáž s vysokou únosností a širokou škálou rozměrových modulů kompatibilních s moderními stavebními systémy. Tyto unikátní vlastnosti garáží usnadní práci každému staviteli.
Na rozdíl od zděné garáže lze namontovanou betonovou garáž i po letech přesunout na jiné stanoviště. Garáže se vyznačují vynikajícími klimatickými podmínkami uvnitř. Vlhkost ve formě páry rychle uniká ven, do garáže lze dodatečně vestavět klimatické zařízení a použít speciální systém vrat. Betonová garáž nabízí díky svým úzkým zdem mnohem větší vnitřní prostor při stejných vnějších rozměrech než klasické garáže.

www.siebaucz.cz
 
Výhodou pro plánování s architektem je i výběr z mnoha velikostí a možností provedení, vždy v precizním zpracování. Garáže lze vybavit sekčními garážovými vraty nebo vraty s dálkovým ovládáním a elektrickým pohonem vrat (případně solárním proudem), nádrží na dešťovou vodu, sklepem apod.

Plechové panelové garáže
Jsou to lehké, nezateplené garáže montované ze stěnových trapézových nebo rovných plechů s pultovou nebo sedlovou střechou a výklopnými vraty. Jednotlivé panelové díly jsou spojeny šrouby.
Vyrábějí se z žárově pozinkovaného, vysoce pevného ocelového trapézového plechu. Vnější stěny mají stříkanou omítku nebo se dodávají bez omítky: pouze se zinkovaným plechem. Stěny mohou být profilované z trapézového plechu (standardně) nebo rovné (zvenku vypadají jako betonová garáž).

www.siebaucz.cz
 
Obvodové stěny plechových garáží se vyrábějí standardně z trapézového (prolisovaného) plechu nebo v exkluzivní variantě z rovného plechu, s nejmodernějšími povrchovými úpravami Alu-Zinkováním volitelně se stříkanou omítkou podle výběru se zárukou 10 let. Díky speciálnímu nástřiku stěn fasádní barvou se garáže podobají klasické zděné garáži. Barvu vnějších stěn garáže je možné volit z 8 barevných odstínů.

www.siebaucz.cz
 
Vysoká statická stabilita garáže s možností zazelenění střechy nebo zesílené provedení pro zasypání do svahu. V nabídce je mnoho rozměrových typů pro samostatné či řadové umístění včetně velkoprostorové či zvýšené garáže.
K základnímu modelu se dají doobjednat doplňky (okno do boční stěny, boční dveře, okapy, poličky a držáky, stropní háky, elektropohon garážových vrat, boční přesah střechy). Garáže se dají smontovat svépomocí, možná je i dodávka včetně montáže.

www.siebaucz.cz
 
Kromě jednogaráží, dvougaráží i řadových garáží s plochou nebo sedlovou střechou jsou v nabídce i otevřená stání – přístřešky neboli Carporty. Výhodou je jednoduchá a rychlá montáž s vnitřními spoji pro maximální zabezpečení se zachováním mobility.
Montáž nevyžaduje žádnou mechanizaci, proto je tento typ garáží vhodný i pro místa s omezeným přístupem.

www.siebaucz.cz
0 komentářů
přidat komentář