MATCH – koncepce osvětlení, která může být celá navržena a upravena online

Vložil
Tisková zpráva
09.07.2013 08:40
EXX s.r.o.

Hledáte jedinečnost? Seznamte se se svítidlem MATCH. Společnost VIBIA nedávno představila novou koncepci osvětlení, založenou na principu spoluvytváření.
Inovativní závěsné svítidlo navržené autorskou dvojicí Jordi Vilardell & Meritxell Vidala, představuje vývoj osvětlení z hlediska designu, technologie a propojení s příležitostmi současného online světa.Myšlenka flexibilního svítidla se zrodila z nápadu vytvořit maximálně přizpůsobitelnou světelnou kompozici, kterou by si architekti a projektanti mohli sami upravit online.
MATCH je tedy v podstatě jednoduché a funkční svítidlo, které se dá velice jednoduše transformovat na „přizpůsobitelný lustr“.  Výsledkem jsou pak nekonečné umělecké konfigurace založené na tenkých ocelových tyčích s LED svítidlem na konci, které osvětluje hlavní témata dekorace.

Na www.vibia.com jsou k dispozici 2D a 3D simulace, na kterých si může kdokoliv vyzkoušet různá uspořádání svítidla MATCH a vytvořit vizualizace světelných scén dle vlastního návrhu. Svítidlo se pak stává součástí designového konceptu daného prostoru.
Oficiálním distributorem společnosti VIBIA pro českou republiku je EXX s.r.o.

0 komentářů
přidat komentář

Související články