Kde zařídit nové bydlení? Na Kaštanové!

Vložil
Tisková zpráva
03.12.2019 06:00
Asi to znáte… Když se rozhodujete stavět nebo rekonstruovat svůj dům nebo byt, tak se najednou objeví plno překážek, které je potřeba vyřešit. A pak už nastává hon! Doslova utíkáte z jedné schůzky na další setkání, abyste mohli vyřešit vše okolo svého bydlení. Víte ale, že to nemusí být tak složité? Existuje místo, kde je vše pro bydlení na jednom místě – Centrum bydlení a designu Kaštanová v Brně. A co tam najdete?


Vše od hrubé stavby po dekorace v interiéru

Můžete tu zařídit opravdu vše – vybrat stavební materiál z cihel nebo pórobetonových tvárnic, zkonzultovat výběr dveří a oken a také vyřešit garážová vrata. Tím to ale rozhodně nekončí! Ve 14 showroomech můžete dále vybrat svou novou koupelnu, kuchyni, ložnici a vyřešit výběr podlahy nebo dekoračních materiálů jako jsou tapety, koberce a záclony se závěsy.


Ani na zahradu se nezapomíná!

Aby to ale nebylo jen o interiéru, tak i zahradu nebo terasu si na Kaštanové můžete dokonale promyslet, inspirovat se a najít si tak tu svou! Vybrat venkovní dlažbu, nábytek, pergolu a třeba také i kvalitní vířivku. Venkovní expozice jsou tu pro vás připraveny celoročně, tak stačí jen vzít plavky a vířivku hned vyzkoušet!


Architekti ihned po ruce…

Pokud si ale přece jenom sami na takový velký krok realizace nevěříte a chtěli byste mít oporu v odborníkovi, tak stačí jen oslovit jednoho z desítky architektů a designérek na Kaštanové. Ti vás vyslechnou a zjistí, jaký domov by vám nejvíce odpovídal. Pomůžou vám ho vymyslet a provedou vás jednotlivými možnostmi. Získáte tak svého osobního průvodce nejen po Kaštanové, ale v celkovém procesu realizace vašeho nového bydlení. Schůzku si navíc můžete naplánovat přímo v kavárně Café Kaštanová a ještě více si tuto chvíli zpříjemnit.


Sečteno a podtrženo – nemusíte plánovat jednu schůzku za druhou a být neustále na cestách kvůli řešení vašeho bydlení. Stačí jen jedno místo! Centrum bydlení a designu Kaštanová se v Brně nachází hned u sjezdu z dálnice D1 a D2. Má přes 100 parkovacích míst zdarma, 14 odborných showroomů včetně centra hrubé výstavby, designovou kavárnu a především přes stovku odborníků na slovo vzatých.


Zkrátka vše pro bydlení, co potřebujete, na jednom místě.

Na nic nečekejte a rovnou si plánujte cestu do brněnských Tuřan. Nebo pokud je pro vás bližší Praha, tak můžete navštívit i pobočku Centrum bydlení a designu Křižíkova v pražském Karlíně.

Budeme se na vás těšit!
0 komentářů
přidat komentář