Inteligentní řízení osvětlení bez hranic

Zumtobel LUXMATE LITENET v budově IQ Ostrava

Vložil
Tisková zpráva
25.06.2013 09:00
Komplex budov IQ Ostrava, to jsou špičkové kanceláře a vysoká úroveň zázemí, developerský projekt společnosti CTP s velkým významem pro město i celý region Severní Moravy. Ostrava a okolí se rychle stávají místem, které volí investoři z oblasti high-tech a služeb. IQ Ostrava nabízí prestižní adresu v centru města, které je srdcem dynamického regionu. Dvě moderní výškové budovy, deset a třináct nadzemních podlaží, propojené osmipodlažní budovou se zázemím, obsahují vše, co má mít moderní nadčasová kancelářská budova, včetně inteligentního řízení osvětlení.

Open space kancelářské prostory jsou připravené poskytnout nejvyšší standard nájemcům. Ke splnění rozdílných požadavků je navržena i osvětlovací soustava, podpořená řídícím systémem Luxmate společnosti Zumtobel. Prostory lze tedy dělit jak stavebně, tak i světelně a tím je zajištěna maximální flexibilita prakticky bez hranic.

Jak systém řízení osvětlení Luxmate využívá denní světlo k úsporám energie i o dalších funkcích použitých v komplexu IQ Ostrava získáte více informací ve článku, který je níže ke stažení.

> www.zumtobel.com/cz-cs/news_2013.html#IQ_Ostrava
0 komentářů
přidat komentář

Související články