Electrolux spouští program Architect Connect

Pro architekty a designéry je nyní k dispozici nová online služba návrhů kuchyní.

Vložil
Tisková zpráva
10.10.2008 19:30
Také jste někdy těžko hledali obrázek určitého spotřebiče při navrhování své kuchyně? Tyto dny jsou pryč! Významný výrobce bílého zboží Electrolux přichází s novou službou s názvem Architect Connect na pomoc architektům, designérům a ctižádostivým amatérům při vytváření vlastní kuchyně. Je prvním svého druhu v České republice.

Architect Connect je internetová platforma, která je dostupná zdarma na adrese www.electrolux.cz. Platforma nabízí modely zabudovaných spotřebičů – tedy varné desky, chladničky, trouby a dokonce televizní obrazovky! Spotřebiče jsou prezentovány v souborech 3D výkresů, které jsou kompatibilní s většinou softwarových programů, které používají architekti a návrháři interiérů. Jediné, co musíte, je stáhnout vybraný soubor a zkopírovat ho do svého plánu. A voilà – vaše 3D vizualizace je tu, do posledního detailu!

Další výhodou je vyhledávací funkce, která umožňuje uživateli hledat konkrétní produkty na základě určitých kriterií, např. poskytovaný prostor nebo jiné technické parametry. Jednoduchost a rychlost spojené s podporou profesionálních potřeb jsou silnou stránkou programu Architect Connect od společnosti Electrolux.

Pamatujete si, kdy jste naposledy rozbalili dárek a vykřikli „Jé! Jak jste na to přišli? Přesně to jsem chtěl!“. A právě tento pocit chce Electrolux vyvolat u všech, kteří si zvolí nebo používají některý z našich produktů nebo služeb. Věnujeme čas, znalosti a mnoho přemýšlení tomu, abychom předvídali a vytvářeli spotřebiče, které naši zákazníci opravdu potřebují a chtějí. Stejný přístup používáme i když pracujeme s profesionály.

Electrolux. Thinking of you.
více o nás na www.electrolux.cz