Decoland a BoConcept® ČR

Vložil
Tisková zpráva
06.11.2006 00:05
Profil BoConcept®
BoConcept® je značka celosvětové síťě franchisových prodejen nábytku a doplňků životního stylu. BoConcept® ale není jen pouhé synonymum pro značkový bytový nábytek. BoConcept® je dnes kultovní značka pro dynamické lidi , kteří oceňují osobitý životní styl, design, trendy, barvy a filozofii jednoduchého ale praktického bydlení za přijatelné ceny. BoConcept® nabízí neuvěřitelnou variabilitu nábytkových sestav vždy ve vkusných kombinacích s interiérovými doplňky moderního stylu života. BoConcept® Vás naučí vnímat život v barvách, nabije Vás chutí do experimentování a současně Vás bude inspirovat k zamyšlení se nad důležitostí prostředí Vašeho vlastního domova. Nepochybně se stane Vašim průvodcem na cestě ke zdokonalení harmonie Vašeho života.
BoConcept® je značka, kterou na trh uvedl významný skandinávský výrobce nábytku. BoConcept® vznikl v roce 1952 v Dánsku. BoConcept® se od svého vzniku orientoval na vývoj a výrobu skladebného nábytku, který je šetrný vůči životnímu prostředí. V roce 1993 byl BoConcept® v Německu, tudíž na nejvýznamnějším evropském trhu, jmenován nejdůležitějším zahraničním dodavatelem variabilního nábytku. V roce 1995 byl BoConcept® zařazen mezi 10 nejdůležitějších dodavatelů variabilního nábytku v Evropě. Filozofií společnosti BoConcept® je vytvářet nábytek přístupný mnoha lidem. Klade důraz na kvalitu konečného produktu. Veškeré použité komponenty, dýhy a povrchové úpravy se vyznačují funkčním moderním designem a mimořádnou kvalitou.

Decoland a BoConcept® ČR
Se značkou BoConcept® existují na našem trhu zkušenosti již od roku 1997. V současné době jsou v rámci značky Decoland na českém trhu vybudovány 2 BoConcept® studia v Praze a 1 BoConcept® studio v Brně. BoConcept® studio je v odborné terminologii „shop in shop“ , tj. ucelená prezentace značky BoConcept®, a to minimálně na 200 m2. Letos se Decoland s.r.o. a BoConcept® a.s. dohodly na uzavření Master franchisové smlouvy, kterou se Decoland s.r.o. zavázal k zastupování, propagaci a rozvoji franchizových aktivit v ČR.
Prvním počinem v souladu s uzavřenou smlouvou, bylo otevření první 100% franchisové prodejny BoConcept® v Brně, v objektu SOHO, v komerční zóně Olympia. Tímto se i Česká republika zařadila do celosvětové prodejní sítě značkového nábytku BoConcept®.
Zájemce o podnikání v oblasti nábytku, tak milerádi obeznámíme s dalšími možnostmi franchizového podnikání, které se tímto na českém trhu otevřely.

> www.decoland.cz
Související články