Cubex Centrum Praha

Vložil
Tisková zpráva
04.12.2018 15:00
Wiesner-Hager Project s.r.o.

Wiesner-Hager vybavil prostory pražského Cubex Centra. V konferenčních prostorách či salonku se mohou klienti centra na vlastní oči přesvědčit o skvělé funkci výrobků z rodiny yuno nebo nooi.


Cubex Centrum Praha je unikátní koncept multifunkčního centra, který najdete na pražské Pankráci. Je vhodný pro pořádání konferencí a dalších vzdělávacích, kulturních či gala eventů. Jeho "hranatá" architektura se na první pohled inspiruje českým kubismem. Cubex je vybaven nejmodernějším komunikačním vybavením a poskytuje několik v Česku unikátních služeb. Mezi ně patří například koncept Chameleon, který důmyslným osvětlením "oblékne" prostory do libovolné barvy a opatří je emocionálními světelnými efekty. Souhrnná kapacita všech sálů činí 1 200 účastníků, a jenom do hlavního sálu se vejde na 1 000 osob. Konferenční a výstavní plocha zabírá 3 700 m², prostor však umožňuje nejrůznější modifikace, při úplném rozdělení nabízí až 8 sekcí, 4 foyer a 2 bary.


Není tedy divu, že při volbě nábytkového vybavení hrála jednu z klíčových rolí mobilita, univerzálnost využití a snadná manipulace. I proto se zadavatel rozhodl pro společnost Wiesner-Hager, která má s vybavováním těchto prostor bohaté zkušenosti. A že se nejednalo o žádnou maličkou zakázku, dokládají následující údaje:

  • V konferenčních prostorech mohou klienti Cubex Centra využít 270 stolů yuno, 900 židlí nooi (300 žlutých, 300 modrých a 300 zelených) a 14 různobarevných barových židlí nooi.
  • V salonku jsou pak k dispozici 4 sedačky element, 14 křesílek pulse a velký konferenční stůl skill.
  • Stoly, židle a úložné systémy od WH se osvědčují také v provozních kancelářích Cubexu.

Cubex Centrum Praha je v provozu teprve od června 2018, už za tak krátkou dobu se stalo vyhledávaným záchytným bodem pro eventy a konference nejrůznějších firem. Ze všech jmenujme například Českou spořitelnu, Forbes, Panasonic či Havas.

Související články