Brno Impact Hub

Vložil
Tisková zpráva
13.03.2018 07:00
Wiesner-Hager Project s.r.o.

Nově rozšířený brněnský Impact Hub vybavila kancelářským nábytkem firma Wiesner Hager. Členové co-workingového prostoru mohou v nové části využít stolové systémy yuno a clip, kancelářské židle paro_2 a konferenční, respektive lounge židle outline a macao.


Wiesner Hager a Impact Hub spolupracují už od samého počátku historie tohoto co-workingového centra v České republice. V pražském Hubu od roku 2010 najdeme výhradně nábytek od WH a spojení obou firem jen podtrhuje skutečnost, že české zastoupení WH má své sídlo právě v pražském Hubu. Wiesner Hager pravidelně vybavuje nábytkem všechny české Huby - pražský, brněnský i ostravský.

Nové vybavení pod značkou WH nyní získaly také rozšířené prostory brněnského Hubu, který funguje již od roku 2015. Nynější rekonstrukce do dalších částí objektu z něj učinila druhý největší co-workingový prostor z 89 center na světě (větší už je jen v americkém Seattlu).


Exkluzivní rakouské kancelářské vybavení si nyní mohou na vlastní kůži "osahat" i další klienti Hubu, často z řad freelancerů či spolutvůrců malých firem a startupů, kteří využijí rekonstruovaných prostor spodního patra budovy mezi brněnskou Křenovou ulicí a Vaňkovkou. Wiesner Hager totiž není "jen" výrobce nábytku, ale také firma, která předvídá a mnohdy spoluvytváří pracovní trendy. Proto také vybavení od WH najdeme všude tam, kde dbají na "activity based working", agilnost a extrémní flexibilitu - tedy na pojmy, které tvoří DNA klientů Impact Hubu po celém světě.

Hlavní pracovní prostor v brněnském Hubu obstarává stolový program Wiesner Hager yuno a clip. yuno představuje inovativní alternativu skládacího stolu, jehož design umožňuje šikmé stohování na speciální pojezd, aniž by bylo potřeba jakkoli skládat podnož. Manipulace se stoly je tak maximálně efektivní, rychlá a snadná. Univerzální stoly clip s volitelným kulatým nebo hranatým profilem rámu a neutrálním designem pak umožňují kombinaci s různými typy židlí pro nejrůznější použití.


Klienti brněnského Hubu mají také možnost využít při své práci ikonu z nabídky kancelářských židlí Wiesner-Hager: paro_2. Židle paro_2 představuje novou vylepšenou generaci nejoblíbenější židle v historii WH paro. paro_2 poskytuje ještě více funkcí a vynikající komfort sezení a díky různým verzím síťoviny a čalounění nabízí široké spektrum funkčních a optických provedení.

Variabilitu využití doplňují lounge židle macao a konferenční stohovatelné židle outline. Řada macao vyvažuje odolnou robustní konstrukci jemným a citlivým tvarem skořepiny. outline je klasická konferenční stohovatelná židle s čistým jednoduchým designem, vysokou stabilitou, vynikající funkčností a dlouhou životností materiálu. Díky nízké hmotnosti a extrémně těsné stohovatelnosti je outline nejvhodnější pro mobilní víceúčelové použití.

0 komentářů
přidat komentář

Související články