Celoroční vířivky DROP

Posuňte svůj domov na novou úroveň každodenního luxusu

Vložil
Tisková zpráva
26.10.2023 11:45
Anders&Kafka s.r.o.


Elektricky vyhřívané vířivky Drop jsou navrženy pro celoroční použití bez ohledu na povětrnostní podmínky. Upoutají nezaměnitelným designem ve tvaru kapky s čistými liniemi. Jejich kvalita a energetická úspornost vynikne hlavně při jejich využívání v zimním období. Jsou ergonomické a velmi snadno se používají díky promyšlenému, cenami ověnčenému designu a vysoce kvalitním technologiím. Jsou navrženy a vyrobeny ve Finsku a vybaveny made in USA technologiemi renomované společnosti BALBOA Water Group (BWG)®, která je celosvětovým lídrem trhu bazénových technologií.

Objevte jedinečné wellness zážitky s luxusními vířivkami Drop.

Nízkoenergetické celoroční vířivky Drop

  • minimalistický finský design ve tvaru kapky
  • nehlučné a nízkoenergetické provedení vybízí k celoročnímu používání
  • vysoce kvalitní technologie Balboa Water Group® s možností vzdáleného ovládání pomocí mobilní aplikace
  • neobyčejně snadná obsluha a ovládání
  • propracovaný systém péče o kvalitu vody
  • velký výběr variant a barevných provedení a mnoho doplňků včetně ohniště ve stejném designu
  • designově oceňovaná vířivka
  • nadstandartní záruka
  • záruční i pozáruční servis včetně údržby vířivek

Vířivky Drop představují absolutní elitu mezi vířivkami. Jsou nabízeny ve dvou rozměrových variantách a třech barevných provedeních, s ovládáním na plášti vířivky nebo pomocí vzdáleného ovládání vířivek Drop mobilní aplikací.

Vířivky Drop budou poutačem Vašeho venkovního prostoru nebo terasy. Možností, jak vířivku začlenit do okolního prostředí, je nepřeberné množství. Nechte se inspirovat fotografiemi Drop vířivek a posuňte svou terasu na novou úroveň každodenního luxusu.

Tyto jedinečné vířivky Drop jsou od letošního roku 2023 k dostání i na českém trhu díky společnosti Anders&Kafka – výrobci saun, dodavateli wellness a provo- zovateli e-shopu se saunovými doplňky.

Společnost Anders&Kafka je český výrobce saun a dodavatel wellness

Vaše vize dokáže dovést do finální, detailně propracované sauny nebo komplexního wellness zázemí. Stejnou individuální péči věnuje jak rodinným saunám, tak náročným projektům veřejných wellness provozů. Jejím dlouhodobým cílem je spoluvytvářet svět, ve kterém je kvalitní sauna celospolečenským standardem vysoké kvality bydlení. Výrobou saun se zabývá od roku 2008.

Designové vířivky Drop včetně doplňků si můžete prohlédnout a nakonfigurovat na našem e-shopu https://anderskafka.cz/eshop/. Mimo jiné zde nabízíme široký sortiment saun, saunových topidel, doplňků, textilu i kosmetiky pro jedinečné wellness zážitky. Najdete zde také širokou nabídku klasických kvalitních finských vířivích van Novitek s dlouhou tradicí výroby.

Pro mnohem více informací navštivte https://anderskafka.cz.
0 komentářů
přidat komentář