Anders&Kafka s.r.o.

Anders&Kafka s.r.o.

Spojovací 240, 251 66 Mirošovice
(+420) 732 658 528
info@anderskafka.cz

Hlavní obrázek

Jsme český výrobce saun a dodavatel wellness.

Vaše vize dokážeme dovést do finální, detailně propracované sauny nebo komplexního wellness zázemí. Stejnou individuální péči věnujeme jak rodinným saunám, tak náročným projektům veřejných wellness provozů. Naším dlouhodobým cílem je spoluvytvářet svět, ve kterém je kvalitní sauna celospolečenským standardem vysoké kvality bydlení.Výrobou saun se zabýváme od roku 2008, mnoho našich spokojených zákazníků je důkazem námi kvalitně odvedené práce. Za námi jsou stovky postavených saun.


Jedinečné technologické know-how.

Vždy usilujeme o rovnováhu kvalitního designu, technické vyspělosti, energetické šetrnosti a nejvyšší kvality provedení. Máme na svém kontě řadu architektonicky i technologicky náročných staveb saun, včetně veřejných wellness provozů v nízkoenergetickém standardu.

Našimi přednostmi jsou komplexní servis, osobní přístup, bohaté zkušenosti, vlastní technologická vybavenost, profesionální řemeslné zpracování, technologické know how i seriózní jednání.

Klademe důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, které jsou doloženy příslušnými certifikáty. Splňujeme tuzemské normy i přísné normy stanovené Evropskou unií. Pro výrobu saun používáme nejkvalitnější materiály a technologie určené výhradně pro stavbu saun. Použití těchto materiálů a technologií Vám zaručí dlouhou životnost námi postavených saun. Naši spolehliví čeští, evropští a kanadští dodavatelé nám umožňují použití širokého spektra dřevin a speciálních velkoplošných obkladových materiálů, včetně nejkvalitnějších topidel, ovládání a nadstandardních doplňků na trhu.


Luxusní celoroční vířivky Drop.

Vířivky Drop Design Pools ve tvaru kapky jsou inspirovány nádhernou finskou přírodou. Jejich minimalistický design vytvořil finský designér Nikolai Ruola. Tyto jedinečné vířivky Drop jsou od letošního roku 2023 k dostání i na českém trhu díky společnosti Anders&Kafka.
Vířivky se bez problémů integrují do jakéhokoli prostoru. Pro diskrétnější vzhled je lze zabudovat na terasu včetně pojízdného, pochozího a zatepleného krytu.
Tyto elektricky vyhřívané vířivky určené nejen pro celoroční venkovní provoz jsou navrženy a vyrobeny ve Finsku a vybaveny made in USA technologiemi společnosti Balboa. Tato společnost je lídrem trhu bazénových technologií. Kvalita výroby a použité technologie nám umožňují poskytovat nadstandardní záruku, u některých komponentů až 10 let.

Vířivky Drop jsou navrženy pro celoroční použití bez ohledu na povětrnostní podmínky. Jsou ergonomické a velmi snadno se používají díky promyšlenému, cenami ověnčenému designu a vysoce kvalitním technologiím.

Vířivky Drop představují absolutní elitu mezi vířivkami. Jsou nabízeny ve dvou rozměrových variantách a třech barevných provedeních, s ovládáním na plášti vířivky nebo pomocí vzdáleného ovládání vířivek Drop mobilní aplikací.

Obliba vířivek Drop Design Pools raketově vzrostla od doby, kdy v roce 2015 získaly ocenění Finnish Design Deed. Stylový design, vysoká kvalita a snadné použití umožnily modelům Drop vyniknout a stát se oblíbenými.

Vířivky Drop budou poutačem Vašeho venkovního prostoru nebo terasy. Možností, jak vířivku začlenit do okolního prostředí, je nepřeberné množství. Nechte se inspirovat fotografiemi Drop vířivek a posuňte svou terasu na novou úroveň každodenního luxusu.