Allplan 2006

Vložil
Tisková zpráva
09.10.2006 10:25
Společnost Nemetschek s.r.o. uvádí právě v těchto dnech na trh novou, plně lokalizovanou, českou verzi svého AEC/CAD/BIM systému Allplan.

V současné době patří společnost Nemetschek k největším poskytovatelům softwarových řešení v oblasti stavebnictví. Akcie společnosti se od roku 1999 obchodují na německé burze. Z původní inženýrské kanceláře vybudoval prof. Nemetschek koncern s více než 700 zaměstnanci, který prodává své produkty prostřednictvím svých poboček a prodejní sítě 400 partnerů zastoupených ve více než 140 zemích celého světa.

V České republice společnost Nemetschek působí již od roku 1992, v roce 1996 byla v Praze založena vlastní pobočka Nemetschek s.r.o., která zajišťuje veškeré prodejní i servisní činnosti.

Společnost Nemetschek poskytuje IT řešení pro nejrůznější oblasti stavebnictví. V oblasti projektování je „vlajkovou lodí“ společnosti Nemetschek CAD systém Allplan, který patří mezi nejužívanější stavařské CAD systémy pro podporu projektování. Kromě Allplanu nabízí společnost Nemetschek celou řadu dalších systémů, které vhodně doplňují Allplan a poskytují většinou úzce specializovaná řešení pro určitou oblast. Při rekonstrukcích se dobře uplatní Allplan Metric pro snadné zaměření stávajícího stavu nebo Allplan Photo, určený k zakreslení např. fasády domu z fotografie metodou fotogrametrie. K přípravě efektních vizualizací pro prezentaci návrhu investorovi slouží specializovaný program Cinema 4D. Zpracování výstupů pro tisk usnadní program PlanDesign.
Celou řadou těchto produktů je společnost Nemetschek s.r.o. schopna poskytnout svým uživatelům komplexní řešení.
Vzhledem k tomu, že jsou produkty společnosti Nemetschek s.r.o. rozšířeny na středních a vysokých školách se stavebním zaměřením, je také poskytnuta oboustranná podpora jak z řad studentů, tak z řad projekčních kanceláří, které rozšiřují svoje kolektivy.

Verze 2006 s sebou přináší celou řadu nových funkcí a vylepšení s mnohem intuitivnějším ovládáním.
Při této příležitosti nabízí společnost Nemetschek s.r.o. všem zájemcům možnost získat výhodný upgrade libovolného CADu na Allplan 2006. Již nemusíte používat dva a více programů pro dosažení potřebného výsledku! Můžete vyzkoušet skutečný architektonický
a stavební AEC/CAD/BIM systém a pracovat v něm od studie až k prováděcímu projektu za bezkonkurenční cenu 55.000,- Kč (bez DPH). Nabídka je časově omezena do 30.10.2006. Více informací Vám podají obchodní zástupci společnosti Nemetschek s.r.o., popř. navštivte www.nemetschek.cz.

Také pro studenty přichází s novou verzí výhody. Jednou z podstatných je, že společnost Nemetschek s.r.o. nabízí studentskou licenci Allplan verze 2006 v plné funkčnosti pro všechny studenty ZDARMA a budou si ji moci volně stáhnout z internetových stránek www.nemetschek.cz. Studenti tuto licenci budou moci aktivovat po zaslání platného potvrzení o studiu.
Pro ty, kteří své studium již ukončili nabízíme absolventskou licenci Allplan architektura nebo Allplan vyztužování, Paket 300. Tuto licenci mohou získat za téměř poloviční cenu, a to 59.900,- Kč bez DPH. Zájemci musí doložit diplom, který nemá datum starší třech let od ukončení studia.

Další informace:


Nemetschek s.r.o.
Tovačovského 2, 130 00 Praha
tel: 222 100 141-8
fax: 222 100 150
e-mail:
web:
0 komentářů
přidat komentář