Pořadatel
Muzeum umění a designu, p.o.

Místo konání
Malé náměstí 74, Benešov

Začátek
pá 05.11.2021 18:00

Odkaz
www.mudbenesov.cz
Přednášky

BenešovVložil
Tisková zpráva

zpět na článek

Srdečně vás zveme na přednášku profesora Rostislava Šváchy, která se bude konat 5. listopadu 2021 od 18:00 hodin v Muzeu umění a designu Benešov a bude pojednávat o dobrých příkladech nové výstavby v historických centrech měst a obcí v Čechách a na Moravě. Rostislav Švácha se tomuto tématu věnuje dlouhodobě i jako místopředseda Klubu Za starou Prahu, který od roku 2002 uděluje cenu moderní kvalitní architektuře v historických centrech.
Ve své přednášce bude mimo jiné mluvit i o benešovských stavbách od Ladislava Lábuse, Markéty Cajthamlové, Šárky Holišové a Hynka Holiše.
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.