Pořadatel
Katedra architektury, Fakulta stavební ČVUT, Praha

Místo konání
Ateliér D, Fakulta stavební ČVUT

Začátek
st 06.3.2019 18:00

Odkaz
https://www.facebook ...
PřednáškyVložil


zpět na článek
Promítání výběru stereofotek a vyprávění o ročním pobytu v Norsku za Polárním Kruhem, který nám dal nahlédnout do severské nátury a přírody mnohem lépe, než předchozí krátké výlety. Na studijní a pracovní cestu jsme si především nezapomněli zabalit tábornické vybavení, kola, mnoho lyží, ani brusle.

Uvidíte liduprázdnou severskou divočinu v dramatický proměnách - barevný podzim, čarokrásné modré období bez slunce, polární záři i jarní měsíce, kdy se den prodlužuje obrovskými skoky. Dozvíte se mimojiné, jak se lyžuje v zemi, kde má lyžování tisíciletou tradici, nebo zda se dá v pověstně drahém Norsku hospodařit s minimálními náklady...

PŘEDNÁŠKA SE KONÁ V ATELÉRU D NA FAKULTĚ STAVEBNÍ ČVUT A VSTUP JE ZDARMA.
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.