Pořadatel
CAMP - Centrum architektury a městského plánování

Místo konání
Vyšehradská 51, 12800 Praha

Začátek
pá 22.2.2019 19:00

Přednášky

Praha

Marek Obtulovič
ODDO architectsVložil
Tisková zpráva

zpět na článek
Jaké je to pracovat pro Bjarke Ingelse nebo Normana Fostera? Další ze série debat s názvem Expati, ve které architekt Adam Gebrian přadstavuje české architekty ve službách prestižních zahraničních ateliérů.


Tentokrát bude hostem architekt Marek Obtulovič, který představí práci ODDO architects a seznámí diváky s praxí ve Vietnamu.


Marek Obtulovič absolvoval FA VUT v Brně (2003-10), studoval na University of Strathclyde v Glasgow. V letech 2006-13 působil v řadě brněnských ateliérů. V roce 2013 odešel pracovat do hanojské kanceláře Vo Trong Nghia, kde se podílel na přípravě vietnamského pavilonu na výstavu EXPO v Miláně nebo na soutěži na Guggenheimovo muzeum v Helsinkách. Od roku 2016 vede s v Hanoji společně s Mai Lan Chi a Michalem Součkem vlastní praxi ODDO architects.

Pátek 22. února 2019, 19:00 hodin
CAMP - Centrum architektury a městského plánování
Vyšehradská 51, 128 00 Praha

Facebooková událost >
0 komentářů
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.