Red Group začal v Ostravě stavět kanceláře a hotel za 1,3 mld.

Ostrava - Česko-irská developerská společnost Red Group začal v  Ostravě stavět moderní komplex The Orchard, který budou tvořit tři administrativní budovy, čtyřhvězdičkový hotel, restaurace a parkovací objekt. Hotel a první kancelářská budova by měly být hotovy už na konci letošního roku, řekla ČTK Alexandra Děcká ze společnosti Red Group. Celkem bude firma v Ostravě investovat kolem 1,3 miliardy korun.

    Ve třech budovách vznikne celkem 25.000 čtverečních metrů kancelářských ploch a další prostory k podnikání, exkluzivitu jim dodá blízkost hotelu se 185 pokoji a konferenčním centrem pro 250 osob. Podle oslovených manažerů vytvoří spojení kancelářského komplexu s  hotelem zázemí pro podnikatele a manažery, jaké dosud nemá v Ostravě konkurenci.
    Komplex vyroste na pozemku mezi ulicemi Hornopolní a budoucí prodlouženou Místeckou (nyní Cihelní) ulicí, která bude spojovat centrum Ostravy s dálnicí D47.
    Red Group působí v Česku od roku 1992. Působí zejména v  Praze (projekt Nagano) a ve Staré Boleslavi, developerské aktivity plánuje také v Brně.
    Ostravský projekt firmy vychází vstříc zejména zahraničním firmám, které chystají svůj vstup do Moravskoslezského kraje v souvislosti s  investicí korejské automobilky Hyundai v Nošovicích na Frýdecko-Místecku.
0 komentářů
přidat komentář

Související články