FUTURA FREESTYLE získala 1. místo v soutěži Dům roku 2014

Zdroj
Prodesi/Domesi
Vložil
Tisková zpráva
28.02.2014 09:35
Václav Zahradníček
Pavel Horák

Futura Freestyle bodovala v soutěži Dům roku 2014, kterou již devatenáctým rokem pořádá vydavatelství Business Media a časopis Můj Dům. V hodnocení odborné poroty se utkala s dalšími 25 projekty a získala 1. místo v kategorii typových domů.

Koncept domu Futura Freestyle vznikl před čtyřmi lety. Pod názvem Domesi Concept House je tento dům postaven ve vesnici Pulečný v Libereckém kraji. Zájemci o bydlení v moderní dřevostavbě v něm mohou strávit víkend či prázdniny, aby se přesvědčili o jeho komfortu a ergonomické vyladěnosti.Freestylka, jak jí autoři familiérně přezdívají, je dům pro ty, kteří ani u typového domu nerezignovali na komfort moderního bydlení a design. Tento dům je o multifunkčním prostoru a může sloužit jako rodinný nebo víkendový dům.

Nosná konstrukce domu je postavena CLT technologií (křížem lepené dřevo) v podobě masivních dřevěných panelů. Dům je navržen pro 3 – 4 osoby s dispozicí 3+kk a užitnou plochou 76,5m2. Díky platformě II.NP lze užitnou plochu rozšířit až na 108m2 (4+kk). Celý dům je maximálně otevřen a propojen s exteriérem, zároveň však poskytuje potřebné soukromí.

Více informací naleznete na www.domesiconcepthouse.comwww.domesi.cz.
0 komentářů
přidat komentář