FABRIKA zimní 2016 - vernisáž studentských prací

Fakulta architektury ČVUT v Praze, zimní semestr 2015-16

Zdroj
Fakulta architektury ČVUT v Praze
Vložil
Tisková zpráva
18.01.2016 12:10
Fakulta architektury ČVUT v Praze zve veřejnost na pravidelnou přehlídku ateliérových projektů. Letos poprvé bude výstava slavnostně zahájena, vernisáž FABRIKA zimní 2016 se koná v pondělí 25. ledna od 18.00 v budově Fakulty architektury ČVUT, Thákurova 9,
Praha 6.

Na programu vernisáže jsou prohlídky ateliérů, hudební produkce a vyhlášení nominací na kultovní studentskou soutěž Olověného Dušana.  Akci Pořádá Fakulta architektury ČVUT v Praze a Spolek posluchačů architektury při FA ČVUT.Práce na ateliérových projektech je pro studenty nejdůležitější, časově nejnáročnější a také nejprestižnější částí studia. Na začátku každého semestru si sami volí ateliér, ve kterém pak celý semestr pracují. Rozhodují se podle vedoucího nebo zadání, kterých bylo na FA ČVUT v tomto semestru více než 200 na aktuální témata bydlení, městského plánování, designu, tvorby krajiny a zahrad. Výstava studentských projektů tak nabízí pestrou sondu do výuky na FA ČVUT i ucelený pohled na současné trendy a „školy“ v oblasti architektury, urbanismu, krajinářské architektury a designu.

Představí se výsledky práce studentů 44 ateliérů. Studenti 1. ročníku oboru Architektura a urbanismus vystavují v učebnách 2. podlaží. Práce studentů bakalářského a magisterského studia tohoto oboru se představují na 5. - 7. podlaží a klauzurní práce studentů Průmyslového designu na 4. a 5. podlaží a v sádrovně v suterénu. Poprvé budou k vidění práce studentů 1. ročníku nově otevřeného oboru Krajinářská architektura.

Více informací na www.fa.cvut.cz a na facebooku.

Vstup do budovy je volný, otevřeno je v pracovní dny od 8.00 do 20.00 hodin a výstava potrvá od 18. 1. – 29. 1. 2016.
0 komentářů
přidat komentář

Související články