Do kulturního domu v Příbrami se po opravě sálu vracejí skupiny

Vložil
ČTK
24.02.2020 18:30
Příbram


Příbram – Do příbramského kulturního domu se po rekonstrukci estrádního sálu vracejí hudební skupiny. Cílem úprav bylo hlavně odstranit problémy s akustikou. Loni mělo velký úspěch vystoupení kapely Slza a letos se mohou fanoušci těšit například na koncerty skupin Citron, Jelen nebo Horkýže Slíže, řekl dnes ČTK ředitel příbramského divadla Petr Bednář.


"Zrekonstruovali jsme estrádní sál, je tam nová akustika, je to vymalované a jsou tam nové parkety. Je důležité, že se nám vracejí kapely. Estrádní sál rozjíždíme od nuly, protože akustika, která tady byla posledních 11 let, všechny odradila," uvedl Bednář.

Na tuto sobotu je naplánováno vystoupení skupiny Citron. Kapely Jelen a Horkýže Slíže do Příbrami přijedou 13. března, respektive 3. dubna.

Komplex příbramského kulturního domu se skládá z velké a malé divadelní scény, klubu, kina a velkého společenského sálu. Jeho součástí je restaurace, kavárna a hotel. Budova z 50. let minulého století není v dobrém stavu, na její celkovou opravu by bylo podle dřívějších odhadů zapotřebí téměř 175 milionů korun. Taková zásadní rekonstrukce ale zatím není v možnostech města.
0 komentářů
přidat komentář

Související články