CNQ Visiting School Letovice 2019

Zdroj
Nina Vlček Ličková, Consequence forma
Vložil
Tisková zpráva
09.07.2019 16:15
Letovice

consequence forma

CNQ VISITING SCHOOL
LETOVICE
23-26/07/2019
NA HRADĚ A V PODHRADÍ

Consequence forma Vás zve na letní workshop v Letovicích, kde budeme řešit ideový návrh stávající plochy brownfield v blízkosti centra města.
Letovice patří svou urbanistickou kompozicí, bohatou historií, morfologií a společně s protékající řekou centrem k výjimečným městům. Současné ambice města se aktivně podílet na budoucí vizi brownfieldu sousedícího s centrem a řekou jsou velkou příležitostí pro rozvinutí tohoto potenciálu v plné šíří. Prověřit různé scénáře řešení, studentům dává možnost aktivně se zapojit do procesu na jeho začátku po boku přizvaných profesionálů. Čtyřdenní workshop pod vedením Consequence forma architects a přizvaných hostů muže hrát klíčovou roli v jeho budoucím ztvárnění. Akce pod hlavičkou CNQ visiting school vždy probíhá podobným scénářem, kdy hlavní záměr je upřen na zdokonalení nejen navrhování, ale také prezentačních, komunikačních a dalších potřebných dovedností na konkretním zadání, které vychází z potřeb města.
Vybraným studentům je hrazeno ubytování, je pro ně částečně zajištěna strava a v jednání je I ohniště či gril pro pokračování do večerních hodin.
Studenti budou mít možnost prezentovat své myšlenky před zastupiteli a veřejností, dostanou lístky na Letovický festival 3+1, který probíhá po skončení workshopu.
Tento workshop navazuje na happening “Táhni s kachnou"

Bude to intenzivní a inspirativní!

Své přihlášky zasílejte ve formě mailu na adresu student@consequence.cz
Uzávěrka přihlášek je 18. července 2019!! Kapacita je omezena!
Na tuto adresu s žádostí zašlete i následující informace a dokumenty:

CV
celé jméno
národnost
telefonní číslo
vysoká škola a studijní obor

PROJEKT
jeden tvůj nejlepší projekt! 
pošli ústřední obrázek, který odhalí tvé schopnosti ...více nám o projektu řekneš a ukážeš na večerní prezentaci první den

Těšíme se na vás, Consequence forma
0 komentářů
přidat komentář

Související články