KOUBA INTERIER, s.r.o.

KOUBA INTERIER, s.r.o.

Herink 11, 251 01 Říčany
(+420) 323 607 249
(+420) 774 568 220
(+420) 323 607 249
info@kouba-interier.cz

Hlavní obrázek
Zakázkové truhlářství
  • Kuchyňské linky
  • Vestavěné skříně
  • Dveře
  • Postele
  • Dětský nábytek
  • Stoly a stolky
  • Kancelářský nábytek
Realizace staveb
  • Kompletní rekonstrukce bytů
  • Projektové práce
  • Návrhy interiérů

Stavební činnost

Příprava projektu
Základem každé úspěšné rekonstrukce je vhodné dispoziční řešení daného prostoru. Při jeho návrhu zohledňujeme počet budoucích uživatelů, jejich věk, životní styl i individuální požadavky. Následuje výběr vybavení, materiálu a barevné řešení interiéru. Pokud nás navržený projekt necháte zrealizovat, poskytneme vám tuto přípravu zcela zdarma.

Realizace
Na stavbě pracují spolehliví a zkušení řemeslníci, se kterými spolupracujeme už téměř sedm let. Minimálně jednou týdne se koná "kontrolní den". Je to schůzka přímo na stavbě, během které společně projdeme již hotové práce a vyjasníme si další postup. Z průběhu stavby pořizujeme fotodokumentaci.
Stavební práce probíhají v pracovní dny od 8 do 16 hodin. V jejich průběhu aktivně komunikujeme s obyvateli domu, na nástěnce visí upozornění s kontakty, na chodbě je udržován pořádek.

Předání díla a záruka
Po dokončení stavebních prací nastupuje profesionální úklidová firma, která váš byt perfektně vyčistí a uklidí. Úklid je pro nás samozřejmou součástí rekonstrukce a provádíme jej proto zcela zdarma.
Předání díla probíhá přímo v místě stavby, kde společně vše projdeme a sepíšeme předávací protokol. Na stavební práce poskytujeme záruku 36 měsíců, na vybavení pak dle podmínek konkrétních výrobců.


Nábytek

Příprava a návrh řešení
Začínáme schůzkou u vás doma, případně v interiéru, kde má být nábytek umístěn. Prostor zaměříme a prodiskutujeme vaše představy a požadavky. Následuje schůzka u nás v kanceláři, kde si můžete vybrat barvy, materiály a vybavení. K takto připravenému návrhu zpracujeme základní vizualizaci a rozpočet.
Pokud je nový nábytek určen do prostor, jejichž rekonstrukci budeme realizovat, navrhujeme jeho konstrukci a design současně s projektovou dokumentací stavby tak, abychom vyhověli vašim požadavkům na vzhled, praktičnost i cenu a aby nábytek perfektně zapadl do nové podoby interiéru vašeho bytu. Pokud si od nás nábytek necháte vyrobit, bude pro vás tato příprava zcela zdarma.

Výroba
Veškerý nábytek vyrábí stálí zaměstnanci naší truhlářské dílny. Využíváme při tom nejmodernější výrobní technologie, které nám umožňují dosahovat vysoké kvality a přesnosti a zároveň vytvářet originální design s téměř neomezenými možnostmi v oblasti detailu.
Pracujeme s veškerými dostupnými materiály - zejména s masivním dřevem a dýhou, ale také s kvalitními laminátovými deskami. Dýhu si vybíráme sami u specializovaných dodavatelů, často v zahraničí, a zvolený dekor vždy konzultujeme se zákazníkem. Používáme panty, zásuvky a výklopy německé firmy Blum, která na kování poskytuje doživotní záruku. Vnitrní vybavení skříněk pochází od firem Hettich a Hafele.

Dodání a montáž
Dodací lhůta se zpravidla pohybuje kolem čtyř týdnů. Vyrobený nábytek dovezeme na místo určení, kde provedeme jeho umístění do interiéru nebo montáž. Při ní vždy v maximální možné míře dbáme na přesnost a čistotu provedení, abychom zajistili perfektní vnější vzhled a vysokou užitnou hodnotu.

Realizace a projekty