ARCHITEKT - VIZUALIZÁTOR

Kontakt
Prochazka&Partners s.r.o.
barbora.prochazkova@prochazkapartners.cz
tel. 720942880

Region
Praha
Vloženo
13.05.2024 10:40
Renomovaná a dynamicky se rozvíjející společnost Prochazka&Partners, hledá do svého týmu zkušeného a vášnivého Architekta - vizualizátora. Jsme lídrem na trhu v oblasti komerčních nemovitostí a hrdě poskytujeme kreativní a technicky dokonalá řešení pro naše klienty. Do architektonického týmu hledáme novou posilu pro prestižní zakázky interiérových vestaveb, nyní především kanceláří, ale do budoucna i barů, restaurací a třeba i zábavních center. Za naším týmem chodí kolegové brokeři, kteří získají zakázku a na nás je to dotáhnout do realizace. Výhodou naší práce je třeba i to, že co navrhneme, nejde do šuplíku, ale drtivá většina projektů přejde do realizace.

Náplň práce

Tvorba vizualizací v SketchUp a Enscape
Spolupráce na kreativním návrhu nejen interiérů
Tvorba výkresové dokumentací
Tvorba vizualizací a spaceplanů
Příprava a spolupráce na prezentacích pro klienty
Spolupráce s exekutivním vedením nadnárodních firem
Dozorování realizace navržených projektů na stavbách
Důsledné dodržování termínů
Technická podpora pro kolegy (brokery, projektové manažery a architekty

Očekáváme

VŠ v oboru architektura/stavitelství
Schopnost vytvořit kvalitní vizualizace
Zájem o návrhy interiérů kancelářských prostor
Zkušenost s prací v programech SketchUp, AutoCAD a MS Office
Znalost ArchiCAD výhodou, nikoli podmínkou
Komunikativní úroveň angličtiny
Ochota se učit novým věcem

Nabízíme

dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
zkušeného a schopného šéfa týmu
rozvoj komplexního chápání při vedení projektů
jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku” – můžeš být součástí
pracujeme v moderních designových kancelářích na Václavském náměstí
profesionální prostředí s pravidly a příležitostí se prosadit
řadu benefitů - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti
Pokud jsme Tě zaujali, případně máš doplňující otázky, pošli nám prosím průvodní dopis a strukturovaný životopis. Ozveme se a případně se uvidíme u nás v kanceláři a probereme víc.

Těšíme se na další posilu!