Inženýrská činnost - Atelier99

Kontakt
Atelier99, Kamila Kryčerová
krycerova@pfm-group.cz
tel. 739579954

Region
Brno
Vloženo
27.07.2020 14:54
Do týmu hledáme novou posilu na pozici inženýrské činnosti! Baví Vás komunikace s lidmi? Máte nějakou zkušenost s povolovacím procesem? Pojďte k nám dělat!
www.atelier99.cz

Pracovní náplň

* inženýrská činnost
* samostatné zajišťování potřebných povolení, např. ohlášení stavby, umístění stavby, stavební * povolení, kolaudace, změna užívání, změna stavby před jejím dokončením a jiné
* komunikace s dotčenými orgány státní správy a správci inženýrských sítí
* předvídání vzniku problémů

Kvalifikační předpoklady

* prokazatelná praxe na obdobné pozici
* schopnost dotáhnout práci do konce se vším všudy
* selský rozum
* znalost MS Office
* řidičák skupiny B
* vzdělání ideální stavebního směru SŠ/VŠ

Nabízíme

* práce na super projektech středních a větších velikostí
* neformální a nezkostnatělé pracovní prostředí bez zbytečné byrokracie
* supr kanceláře v centru Brna
* žádný dresscode, nemusíte chodit v obleku
* příspěvky na pojištění, penzijní spoření, kočárkovné
* volná pracovní doba, občasná práce z domu
* pravidelné "exkurze" ve vinných sklípcích
* kávovar na zrnkový kafe

Nástup ideálně hned, ale počkáme si i na konec Vaší výpovědní lhůty. Hledáme někoho na dlouhou dobu a nemáme problém chvilku vydržet. Prosím o zaslání životopisu včetně soupisu zakázek, co máte za sebou. Součástí životopisu a průvodního textu ať je prosím i fotografie a pár neformálních řádků o Vás. www.atelier99.cz