FLODE premium design floors s.r.o.

FLODE premium design floors s.r.o.

Husinecká 10, 130 00 Praha
info@flode.cz

Showroom Morava
Nové Dvory-Vršavec 3309, 738 01 Frýdek-Místek

(+420) 731 419 287 (pro prohlídku volejte předem)
Showroom Praha
Pod Harfou 943/32, 190 00 Praha

(+420) 739 186 161 (pro prohlídku volejte předem)
Hlavní obrázek
O nás
Po sedmnácti letech aplikací po celém světě a osmi letech existence FLODE známe dobře potřeby zákazníků i možnosti dodavatelů v celé Evropě. Naše letité zkušenosti a znalost materiálů nám dává skvělou možnost sestavit správný produkt právě pro Váš interiér. Obchodně-technický tým je tady proto, aby svědomitě zvážil a prodiskutoval s Vámi všechny detaily Vaší stavby. Ve spolupráci s výrobním týmem poté vše pečlivě naplánují. Aplikační čety pak vyrobí povrchovou úpravu interiéru v maximální možné kvalitě. Jsou to profesionální řemeslníci, kteří jsou hrdí na svou práci a stojí za nimi léta špičkových realizací po celém světě. Jen takový tým Vám může splnit Váš sen o krásném, funkčním a pohodlném interiéru.

Podlahy
Ručně realizované podlahy spojují tradiční, vysoce kvalitní řemeslné dílo s moderními materiály.
Každá z těchto podlah je unikát, individuálně přizpůsobený danému interiéru a představám zákazníka.

Materiál
Nejčastěji pracujeme s polyuretanem. Jeho příznivé technické vlastnosti předurčují tento materiál do naprosté většiny interiérů. Dnes již méně používaná epoxidová stěrka je vhodná do prostorů s velkým bodovým zatížením. Milovníkům přírodních materiálů pak nabízíme cementové podlahy.

Vzhled
Zákazník má možnost výběru z několika stovek barevných odstínů. Po vybrání základního odstínu může zákazník s návrhem vlastní podlahy dále pracovat. Může kombinovat více barev, může využít různé efekty používané při aplikaci systému nebo společně s architektem vymyslet vlastní dekoraci. Důležitý je také výběr správné struktury uzavíracího laku.

Funkce
Důležitou výhodou je bezešvost všech našich systémů. Polyuretan Vás překvapí lehkou pružností materiálu, jenž má za výsledek příjemnou chůzi po měkkém povrchu. Tepelné a izolační vlastnosti jsou také příznivé. Materiál je velmi příjemný bez podlahového vytápění a velmi dobře se také chová v kombinaci s podlahovým vytápěním. Plochy jsou velmi lehce udržovatelné, zdravotně nezávadné a hypoalergenní!

Stěny
Na stěny aplikujeme tradiční cementovou stěrku s výraznou strukturou zdůrazňující ruční řemeslo nebo velmi minimalistickou blížící se pohledovému betonu. Unikátní polyuretanová stěrka je vysoce funkční.

Materiál
Nejčastěji aplikujeme úspěšný cementový produkt Beton-CiRÉ. Největší výhodou mezi ostatními produkty na cementové bázi je jeho omezená pružnost. Stále unikátní je systém na polyuretanové bázi Uno Wall. Tento houževnatý materiál s vysokou pružností a obrovským barevným výběrem ale určitě není vhodný pro každý prostor a každého klienta.

Vzhled
Je možné předem definovat, jak má stěna vypadat - s přiznanými tahy nebo hladké podobné pohledovému betonu. U přírodních cementových stěrek ale musí klient respektovat určitou nepředvídatelnost tohoto přírodního materiálu. Systém ovlivňuje nejen přesná ruka aplikátora, ale také teplota a vlhkost. Barevná škála je poměrně široká a je možné definovat i uzávěru systému. U polyuretanové stěrky pak existuje obrovský barevný výběr, který je navíc definován přesně s minimální množností odchylky.

Funkce

Všechny systémy jsou bezesparé, tedy lehce udržovatelné, hypoalergenní a pokud jsou uzavřené lakem pak také 100% uzavřené a nepropustné pro vodu a jiné kapaliny. Vhodné jsou tedy i do koupelen včetně sprchových koutů a do kuchyně za kuchyňskou linku. Za zmínku stojí také krby.

Schody
Velmi houževnatá polyuretanová povrchová úprava je oblíbená pro svůj minimalistický a univerzální vzhled. Nabízíme ve variantě Uno i Due. Krásná tradiční cementová povrchová úprava může být ale také tou správnou volbou.

Materiál
Nejčastěji pracujeme s polyuretanem. Jeho příznivé technické vlastnosti předurčují tento materiál do naprosté většiny interiérů. Původně doplněk našich podlah se stal oblíbeným produktem díky své houževnatosti materiálu. Milovníkům přírodních materiálů pak nabízíme cementovou povrchovou úpravu Beton-CiRÉ.

Vzhled
Zákazník má možnost výběru z několika stovek barevných odstínů. Je možné kombinovat více barev - nabízíme také variantu Due. Vysoká univerzálnost tohoto produktu je zaručena. Kombinovatelná s jakýmkoliv jiným přilehlým podlahovým materiálem. Tradiční, přírodní vzhled pak samozřejmě nabízí modifikovaná cementová stěrka Beton-CiRÉ.

Funkce
Samozřejmostí je bezešvost všech našich systémů. Polyuretan Vás překvapí lehkou pružností materiálu, jenž má za výsledek příjemnou chůzi po měkkém povrchu. Tepelné a izolační vlastnosti jsou také velmi příznivé. Materiál je velmi příjemný bez podlahového vytápění, což klient ocení právě na schodech. Plochy jsou také velmi lehce udržovatelné, zdravotně nezávadné a hypoalergenní! Velkou výhodou je také možnost srovnání výšek schodů.

Realizace a projekty