Trendy v sanitární keramice

Publisher
Tisková zpráva
02.10.2018 18:00
GENERAL FACTORY s.r.o.

Správný výběr sanitární keramiky je klíčový pro finální vzhled koupelny či toalety. Dominantní barvou sanitární keramiky stále zůstává bílá, která je projevem krásy a čistoty. Nicméně nabídka WATERLOO koupelny zahrnuje i různé barevné kombinace. Oblíbenou variantou je tzv. bicolor kombinace, kde se mísí například bílá s platinovou, černou, zlatou, měděnou barvou nebo barvami RAL.


Další podstatnou součástí designu koupelny jsou vodovodní armatury. Trendem posledních let je v tomto segmentu vývoj barevných povrchů, kterým suverénně vévodí barvy černá matná a nerez. Stále více se však objevují požadavky na armatury v měděné nebo mosazné barvě. Barevné varianty jsou stále více oblíbené u architektů a designérů, kteří je dál doporučují svým klientům.

V každé koupelně je dominantním místem vana nebo sprchový kout, a to díky tomu, že zde zákazník smývá každodenní stres a načerpává sílu na další den. Jejich výběr tedy zásadně odráží osobní preference každého uživatele a WATERLOO koupelny se snaží tyto požadavky a přání co nejlépe splnit. Sprchový kout i vana jsou kromě své dominantní velikosti i nejnáročnějším místem na údržbu, proto je důležité vybrat i vhodnou kvalitu provedení.

Zaměstnanci WATERLOO koupelny mají mnohaleté zkušenosti v navrhování a budování koupelen a jsou schopni klientovi doporučit ty nejkvalitnější produkty dle předložených požadavků.
0 comments
add comment

Related articles