Stylový moderní dům Benice

Publisher
Tisková zpráva
30.05.2018 06:00
Němec s.r.o.

V těsné blízkosti Prahy a přitom obklopeni svěže zelenými loukami a lesíky… To je asi sen nejednoho z nás. Proměnit jej  v realitu se ho podařilo mladému páru z Prahy. Zadání pro přední pražské architektonické studio znělo jasně, vytvořit moderní, nadčasový prostor, který se bude dobře udržovat a do budoucna bude sloužit mladé rodině s dětmi.

Celý dům je řešen velmi prakticky a velkoryse, tak aby každý člen rodiny měl svůj vlastní svět s dostatkem úložných prostor.  Prostornému obývacímu pokoji s výstupem na  krásnou zahradu dominuje nepřehlédnutelná stěna v měděném odstínu stěrky Granite. Uspokojit klientovi požadavky na kvalitu a skvělou udžovatelnost prostor se  snadno podařilo vyhovět  díky minimalistické stěrce Betonepox, kterou architekti použili jak v koupelnách , na schodech,  tak na podklaze v obývacím pokoji.  Moderní stěrky, které reálně imitují betonovou plochu jsou absolutním hitem současného interier designu. Betonepox je navíc bezkonkurenčně nejodolnější vůči vodě, je tedy vhodný i do namáhaných prostor, jako jsou koupelny, či kuchyně.
O jeho kvalitách svědčí také fakt, že tento dům je nafocen tři roky po nastěhování majitelů  a stále vypadá jako zbrusu nový!

0 comments
add comment

Related articles