Stohovací stůl yuno

Publisher
Tisková zpráva
01.08.2023 10:20
Wiesner-Hager Project s.r.o.

Stohovací stůl yuno od Wiesner-Hager našel odpověď na jednu z nejdůležitějších otázek moderních kanceláří: jak skloubit funk- čnost s co nejpraktičtějším skladováním. Zapomeňte na skládání a montování; yuno je prostě pevný stůl, ale hodně chytře vymyšlený.

Yuno má všechny pozitivní vlastnosti skládacího stolu, ale žádnou z jeho slabin. Především totiž není skládací, což v tomto případě znamená výhodu jak z hlediska manipulace, tak skladovatelnosti. Stůl yuno totiž svým tvarem a konceptem umožňuje stohování jak na sebe, tak „nastojato“. V takovém případě se stůl dopraví na kolečkách integrovaných v kluzné podnoži na místo – anebo ještě lépe k přepravnímu vozíku –, jednoduše se vzepře a zaklesne do stolu pod ním. Bez problémů to zvládne jedna osoba a výsledkem je stabilní „zástup“ stolů zabírající minimum místa.Stohovací stůl yuno se hodí především tam, kde potřebujeme často manipulovat s nábytkem, tedy do seminárních, konferenčních, vzdělávacích či setkávacích prostor. Všude tam oceníte jeho minimalistický design v kombinaci se sofistikovaným technickým konceptem. Samozřejmostí je možnost podélného spojování, které však na rozdíl od tradičních skládacích stolů probíhá na speciální křížené podnoži bez dodatečných prvků. Při podélném řazení vedle sebe desky stolů navazují bez mezer, při křížení nohy na nohu vzniká mezi stoly mezera.

Nohy stolu jsou vyrobené z ocelových trubek, spoje a opora desky je z hliníkového tlakového odlitku. Pracovní deska může být z dřevotřísky (DKS) s dekorem, vrstvené překližky HPL nebo odlehčené desky HPL s bezešvou laserovou hranou odolnou proti vlhku (ABS). K dispozici je také textilní kolenní clona, kterou je možné upevnit i sejmout bez použití nářadí. Součástí stolu jsou vestavěné zásuvky, které se otvírají a zavírají pomocí tlačítka. V případě nákupu většího množství stolů yuno zvažte pořízení užitečného přepravního vozíku, na němž můžete převážet stoly i na větší vzdálenosti.

> Wiesner-Hager – yuno
0 comments
add comment

Related articles