Puristicky elegantní design do každé koupelny

Publisher
Tisková zpráva
05.05.2021 12:00

Sprchovací toaleta Geberit AquaClean Sela nabízí velmi jednoduché, intuitivně ovladatelné funkce. Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru od designéra Christopha Behlinga se hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutala pozornost jako sprchovací WC.


Ideální kombinace toalety a bidetu

Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.VLASTNOSTI A FUNKCE

TECHNOLOGIE SPRCHOVÁNÍ WHIRLSPRAY
Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí, případně aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.


SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA
Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy poskytuje dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Před a po každém použití se propláchne proudem čisté vody.

KERAMICKÁ WC MÍSA
S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.


ORIENTAČNÍ SVĚTLO
Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, je možné ho zapnout/vypnout na dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.OVLÁDÁNÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE
Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Stlačením tlačítka aktivujete sprchovací funkci anebo svoje osobní nastavení. Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes aplikaci v telefonu.
Výběr a testování sprchovacího WC

V showroomu Geberit v Praze na Balabence nabízíme možnost poradenství a testování kompletního portfolia sprchovacích WC. Testovací zóny jsou k dispozici také v koupelnových studiích po celé České republice. Pro bližší informace i jejich kompletní seznam navštivte www.geberit-aquaclean.cz/partner.
0 comments
add comment