Icopal Vedag CZ sází na špičkový technický servis

Publisher
Tisková zpráva
14.09.2020 21:05
Společnost Icopal Vedag CZ, s. r. o., je předním výrobcem hydroizolačních materiálů pro ploché a šikmé střechy, spodní stavby a inženýrské stavby. Silnou pozici na trhu si tato značka vybudovala díky kvalitnímu portfoliu výrobků, důrazu na systémové skladby, ale také díky prvotřídní technické podpoře, která navrhování plochých střech a spodních staveb maximálně usnadňuje.


Společnost Icopal Vedag CZ, s. r. o., působí v České republice od roku 1992 a je vnímána především jako přední výrobce materiálů pro ploché střechy, spodní stavby a inženýrské stavby. Její český výrobní závod zajišťuje spolehlivé dodávky širokého sortimentu vysoce kvalitních asfaltových pásů z SBS modifikovaného asfaltu a oxidovaného asfaltu pro všechny typy staveb i způsoby zabudování. V sortimentu společnosti najdete i prémiové asfaltové pásy z výrobních závodů Icopal GmbH, Vedag GmbH a Siplast Francie. Důležitou roli v produktovém portfoliu společnosti Icopal Vedag CZ hrají také plastové fólie, zejména na bázi měkčeného polyvinylchloridu (PVC) a měkčeného polyolefinu (TPO).

Kvalitní produkty a technický servis

Kvalitní portfolio produktů doplňuje velmi komplexní technický servis, který je velkou oporou profesionálů v tomto náročném stavebním odvětví. Navrhování plochých střech a hydroizolací je skutečně velmi obtížnou disciplínou, v níž se musí zohledňovat řada požadavků, ať už jde o otázku využívání střechy, nároky na hydroizolační bezpečnost, tepelnětechnické vlastnosti, požární bezpečnost, nebo akustiku. Icopal Vedag CZ zajišťuje bezplatný nadstandardní technický servis, který je schopen navrhnout střešní pláště včetně detailů, odvodnění, kotevních systémů či spádových vrstev. Společnost poskytuje odbornou pomoc pro architekty, projektanty, investory, realizační firmy i vyšší dodavatele staveb ve všech fázích výstavby. Zaměřuje se nejen na segment novostaveb, ale i rekonstrukcí. Ostatně zejména u rekonstrukcí je správný návrh opravy střešního pláště nezbytný pro bezproblémovou realizaci opravy a spolehlivou funkci střešního pláště.


Odborná školení

Pro zvyšování kvality projektování a provádění plochých střech a spodních staveb pořádá společnost odborné semináře zaměřené na problematiku hydroizolací. Pravidelně školí realizační firmy z hlediska správné montáže materiálů v ploše i v detailech. K systémovým řešením výrobce nabízí řadu prověřených a spolehlivých řešení detailů, která jsou vedle pravidelné údržby důležitým aspektem, rozhodujícím o celkové životnosti hydroizolačních vrstev. Icopal Vedag CZ klade velký důraz na navrhování systémových řešení a používání kvalitních a spolehlivých materiálů. Jedině tak mohou zabudované materiály plnit dlouhodobě a spolehlivě svoji funkci.

Zázemí silné nadnárodní společnosti

Společnost Icopal Vedag CZ je součástí mezinárodní skupiny BMI Group. Díky zázemí silné nadnárodní společnosti využívá značka BMI Icopal know-how z celého světa a podílí se na nejmodernějším technologickém vývoji, testování výrobků a inovacích. Skupina BMI je největším světovým výrobcem materiálů pro ploché a šikmé střechy. V segmentu plochých střech má více než 140 let zkušeností s výrobou asfaltových pásů a více než 50 let zkušeností s výrobou plastových fólií. Tyto zkušenosti umožňují neustále zvyšovat kvalitu výrobků a usnadňovat jejich montáže. Mezi nejzajímavější inovace na poli hydroizolací se řadí asfaltové pásy ECO-ACTIV odstraňující znečištění, příčné spoje bez posypu usnadňující pokládku a zvyšující bezpečnost spoje, pásy s therm systémem vyrovnávající přetlaky vodních par a zamezující tvorbě puchýřů zejména při sanacích stávajících střech nebo inovace speed profile, která usnadňuje kontrolu správného natavení, zrychluje pokládku a snižuje potřebné množství plynu pro natavení.


Neváhejte se na nás obrátit s požadavkem na návrh ploché střechy novostavby či rekonstrukci stávající střechy nebo spodní stavby a užijte si pocit bezpečí, že váš objekt je spolehlivě chráněn před vodou a dalšími povětrnostními vlivy.
0 comments
add comment

Related articles