Hörmann úspěšný na tuzemském trhu dřevěných interiérových dveří

Publisher
Tisková zpráva
31.10.2018 19:30
Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových vrat, pohonů, dveří a zárubní začal v roce 2016 i na českém trhu nabízet rozsáhlý sortiment dřevěných interiérových dveří, jejichž předností jsou kvalita a velká variabilita. Tuzemský zákazník si může vybrat z celé řady modelů za velmi přijatelné ceny.


Interiérové dveře značky Hörmann se vyznačují špičkovou kvalitou a dlouhou životností. "Díky dřevěným vnitřním dveřím firmy Hörmann se kupující doslova rozhoduje pro dveře pro celou generaci," říká Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann v České republice. Velmi kvalitní jsou rovněž zárubně a vysoce odolný povrch Duradecor, které koncový zákazník dostane v základní ceně dveří.

Setkaly se s úspěchem

"Z reakcí odborných prodejců s mnohaletou praxí v oblasti interiérových dveří je zřejmé, že dveře si získaly oblibu jak u odborné veřejnosti, tak u koncového zákazníka," uvádí Vít Kareš. Společnosti Hörmann se v současnosti daří s úspěchem rozšiřovat síť specializovaných distributorů, a to především ve Středočeském kraji a v Praze, a plánuje další posilování této distribuční základny.


Interiérové dveře se vyrábějí z dřevěných materiálů, masivního dřeva, MDF komponentů a dřevotřísky. Povrch dveří je z vysoce mechanicky odolného povrchu Duradecor, což je povrch lepší než CPL a mechanickou odolností se blíží povrchu HPL. Zámky interiérových dřevěných dveří Hörmann jsou od kvalitního německého výrobce Schulte Schlagbaum a kvalitní klikové sady od německé značky HAFI.

Ať klasické nebo moderní, bílý lak nebo buk,se skleněnými prvky nebo aplikacemi z ušlechtilé oceli - Hörmann nabízí přesně takové dřevěné vnitřní dveře, které se hodí do každého interiéru.  A výhodou je i krátká dodací lhůta pro koncového zákazníka.

Varianty na výběr

Společnost Hörmann dává na výběr z jedno- i dvoukřídlových variant otevíracích dveří, stejně jako dveří posuvných, které se mohou se zasouvat do pouzdra či pojíždět na stěně. Dveře najdou využití nejen v rodinných domech a v bytech, kde vytvoří tu správnou atmosféru domova, ale také ve velkých objektech, jako jsou školy, nemocnice a úřady.


Široký sortiment dřevěných dveří nabízí nepřeberné množství typů prosklení, kování, motivů, provedení a elektrických výbav přesně dle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je také možnost mít vždy každou stranu křídla i zárubně v jiné barvě či motivu. S bytovými dveřmi této značky se mohou zákazníci setkat v řadě úspěšných realizací bytových domů i průmyslových objektů, jako je například bytový dům Bělohorská v Praze, areál firem Aerotech v Klatovech nebo AG Plast v Milovicích či sklad Lidl v Olomouci.

Průřez sortimentem interiérových dveří lze shlédnout v rozsáhle vzorkovně společnosti Hörmann v centrále na adrese Středokluky 315.

Více informací o výrobcích naleznete ZDE.
Kontakty na prodejce v jednotlivých regionech naleznete ZDE.
0 comments
add comment