Blíží se druhý díl Wienerberger fórum 2022

Publisher
Tisková zpráva
13.06.2022 00:00
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Odborná online konference pro projektanty, architekty, studenty a stavební firmy s datem konání 16. 6. 2022. Poslední Wienerberger fórum 2022, které proběhlo v lednu tohoto roku, přineslo převratnou novinku, která dosud neměla v oboru českého stavebnictví obdoby. Společnost Wienerberger při něm představila nový virtuální svět World of Wienerberger, který poskytuje unikátní možnosti pro zobrazení technických detailů za pomoci 3D animací a znázorní navrhování v několika různých prostředích.

Díky online konferenci se mohli podobné akce poprvé zúčastnit nejen odborníci, ale také všichni, kteří se celkově zajímají o stavebnictví. A protože byla konference velmi úspěšná, už 16. 6. 2022 se dočkáme jejího pokračování.

Praktické ukázky online

Pokračování odborné konference bude i v tomto případě pro všechny projektanty, architekty, studenty i stavební firmy. Zúčastnit se pochopitelně může i široká veřejnost. Ve volném pokračování Wienerberger fóra 2022 ale nečekejte žádné další běžné semináře ani workshopy. Společnost Wienerberger opět připravuje virtuální svět s praktickými ukázkami, které ještě více propojí přednášející odborníky se všemi účastníky akce.

Pozvání tentokrát přijalo sedm odborníků, kteří postupně uvedou přednášky na vybraná téma. Jako při každé podobné akci, i zde je možné získat body do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA. Za účast na Wienerberger fóru 2022 je udělen 1 bod do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a 1 bod do celoživotního profesního vzdělávání ČKA.

Účast na pokračování Wienerberger fórum 2022 je ZDARMA

Online konference proběhne 16. června 2022 a je již tradičně pro všechny účastníky zdarma. Svou registraci můžete provést na stránce www.wipzona.cz. Více informací o online konferenci, která poradí a inspiruje, najdete na stránkách www.wienerberger.cz/forum22.

Videopozvánka

Wienerberger fórum 2022, 2. díl – témata a přednášející

Úvod: Novinky v sortimentu a trendy ze světa Wienerberger
Ing. Jiří Dobiáš, Ph.D., vedoucí produktového managementu společnosti Wienerberger

Stavební konstrukce v souvislostech
Jan Huber, DiS., produktový manažer značky Porotherm

Kvalita vnitřního prostředí
prof. Ing. Karel Kabele, CSc., vedoucí katedry technických zařízení budov na FSv ČVUT v Praze

Bytový dům Wienerberger
Mgr. Zdeněk Navrátil, key account manager pro developery ve společnosti Wienerberger
Ing. Milan Rotek, technický poradce společnosti Wienerberger

Jak při návrhu staveb zohlednit změny akustické normy
Ing. Robert Blecha, ředitel technické podpory projektantů ve společnosti Wienerberger

Skladby nadkrokevní izolace Tondach iRoof
Pavel Kaderka, technik pro tepelné izolace Tondach iRoof

0 comments
add comment

Related articles