2 comments
Plagiátorství?
Martin Habina
| 22.11.19 02:22
Pěkná stavba, avšak s osočením jiných kolegů z plagiátorství nesouhlasím, neb sama připomíná jiné příklady (viz. E.Noyes, Arne Jacobsen, F.L.Wright, F.Henry či Sepentine od Z.Hadid či F.Keré , Bellevue Park v Cincinnati od. R.C.Freunda)
co je to vubec autorstvi
eternity
| 23.11.19 12:27
Kazdy navrh ma sveho autora, ale ne kazdy navrh je automaticky autorskym dilem chranenym zakonem. Autorske dilo musi nest znaky originality a jedinecnosti. Predchozi prispevek to v tomto pripade myslim vyvraci. Ruzne stavby se jinym holt casto podobaji, aby taky ne, jsou jich na svete miliony, neni na tom nic zvlastniho jiz po staleti. Lpeni na autorstvi za kazdou cenu je brzda pokroku. Doporucuji knihu "Piratstvi" Adrian Johns.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.