Publisher
ČTK
02.05.2022 18:05
Czech Republic

Poděbrady


back to article
5 comments
škoda soutěže
Ing. Markéta Kohoutová
| 05.05.22 04:55
škoda, že město s vítězi architektonické soutěže nejednalo, Jen pro připomenutí posílám odkaz na výsledky architektonické soutěže v roce 2015, řešení se tehdy líbilo nejen odborné porotě a zástupcům města, ale i veřejnosti https://www.cka.cz/cs/souteze/vysledky/jiriho-namesti-v-pode bradech
Luigi
lll
| 06.05.22 09:39
Stránka bohužel neexistuje. Poděbrady budou mít jistě časem pěkné náměstí, už nyní není špatné, ale netuším, kam by se měla přesunout Pražská ulice a napojení přes Labe..
Luigimu
betonář
| 06.05.22 10:58
Stránka existuje, je třeba vymazat mezeru z posledního slova
opravený odkaz na výsledky soutěž
Markéta
| 06.05.22 11:53
https://www.cka.cz/cs/souteze/vysledky/jiriho-namesti-v-pode bradech

bohužel bez obchvatu a celkového dopravního řešení bude náměstí stále zatěžováno průjezdem velkého množství aut.
Ludvar
Lulin
| 06.05.22 03:28
No jo, ale teda projekty taky žádná sláva.. Tím, že mají náměstí u řeky a není k té silnici zatím alternativa, bude potřeba, jak píše Markéta, hodně komplexní dopravní řešení celého města za x peněz a trvající x let..
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.