LOXIA - příležitost pro zkušeného architekta/architektku

Contact
Ladislava Šebestová
ladislava.sebestova@loxia.eu
tel. 725738625

Region
Prague
Inserted
03.05.2024 08:43
Baví nás promyšlená a zodpovědná architektura. Jsme LOXIA a máme za sebou více než 120 zrealizovaných projektů. U nás budete součástí velkých projektů jako je například nová radnice Prahy 12, obytný soubor Chateau Troja nebo ikonická administrativní budova KPMG, které máme v portfoliu. Na našich webových stránkách www.loxia.cz toho však o nás i naší práci najdete ještě mnohem více.

JAKÁ BUDE NÁPLň PRÁCE:
• Ponoříte se do projektů dle Vašich zkušeností v týmu skvělých architektů i projektantů, kteří si umí vzájemně pomoci.
• Budete zpracovávat projektovou dokumentaci a řešit návrhy staveb od studií až po autorský dozor (veřejné stavy, administrativní budovy, obytné soubory, bytové domy a další).
• Budete navštěvovat stavby, jednat s klienty, komunikovat s úřady.
• Denně budete pracovat v programech archiCAD nebo Revit a dále Lumion, Photoshop/InDesign

CO NABÍZÍME:
• Pracujeme jako tým zkušených architektů i čerstvých absolventů
• Stabilní zaměstnání v pracovním poměru (nikoliv IČ)
• Zakládáme si na týmové spolupráci, porozumění a zodpovědném přístupu, který umíme náležitě ocenit
• Prověřené portfolio dodavatelů a profesí
• Práce na prestižních zakázkách
• Přátelský mezinárodní kolektiv všech věkových kategorií, se kterým je legrace, ale zároveň je možné se o jeho zkušenosti opřít
• Firemní benefity: stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den, po zapracování možnosti částečné práce z domova, multisport karta, flexibilní pracovní doba, týden dovolené navíc, sick days, dog friendly office, pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilování a další
• Místo výkonu je v Perucké ulici, Praha 2

CO OČEKÁVÁME OD VÁS:
• Odpovídající vzdělání – VŠ v oboru architektury/stavitelství
• Minimálně 5 let praxe v oboru, vedení větších projektů
• Velmi dobrá znalost programů: ArchiCad nebo Revit
• Uživatelská znalost programů: Lumion, Photoshop/InDesign, SketchUp
• Týmová spolupráce a ochota pracovat pod křídly společnosti LOXIA
• Zodpovědnost a vytrvalost při realizaci projektů
• Chuť, schopnost a ochotu se učit

Životopis a ukázku Vašeho portfolia zasílejte na: ladislava.sebestova@loxia.eu.