EFAFLEX – CZ s.r.o.

EFAFLEX – CZ s.r.o.

Olší 55, 391 61 Opařany
(+420) 381 201 311
info@efaflex.cz

Hlavní obrázek
Společnost EFAFLEX vyrábí nejrychlejší průmyslová vrata na světě. Rychloběžná vrata EFAFLEX najdete v rozmanitých provozech – v potravinářství, farmacii, leteckém průmyslu, ale i v segmentu automotive, strojírenství a na řadě dalších míst. Zákazníky jsou velké nadnárodní společnosti i malé rodinné či lokální firmy. Kromě výjimečné rychlosti jsou tato vrata mezi firmami oblíbená pro svoji spolehlivost, velký výběr a dlouhou životnost. Správně servisovaná vrata ke spokojenosti zákazníků spolehlivě fungují i 20 let. Ve všech zmiňovaných ukazatelích vrata EFAFLEX dosahují lepších výsledků než ta konkurenční. Tím se zásadně liší od často využívaných sekčních vrat, jejichž životnost se počítá v jednotkách let. Rychloběžná vrata EFAFLEX se pro celý svět vyrábějí ve výrobním závodu v Olší u Tábora.

Proč je rychlost vrat důležitá

Rychlost vrat je důležitá pro hladký průběh logistických toků ve firmách bez ohledu na jejich velikost. Vysoká rychlost otevírání (a zavírání) vrat totiž prokazatelně snižuje provozní náklady, zrychluje logistiku a přináší měřitelný užitek klientům na celém světě. Rychlé zavírání vrat také výrazně snižuje úniky tepla a významně šetří v poslední době stále dražší energie. Rychle zavřená vrata také pozitivně ovlivňují pracovní podmínky v halách, když zamezují zbytečnému průvanu. V případě mrazíren a chladíren rychle otevíraná a zavíraná vrata brání zase únikům draze vyrobeného chladu či mrazu.

Unikátní a nejrychlejší spirála

Za jedinečnými vlastnostmi vrat EFAFLEX je unikátní spirála, která je výsledkem inovativního inženýrství, speciální konstrukce a integrovaného vyvážení. To vše v dokonalém zpracování. Pokud se chcete podívat, jak spirála pracuje, mrkněte sem. Díky této spirále vrata EFAFLEX dosáhnou rychlosti až 4 metry za vteřinu. To nezvládnou žádná jiná vrata na světě.

Rychloběžná vrata lze vybírat v různých provedeních a pro každý prostor. Nejrychlejší kruhová spirála je tou nejčastější volbou. Pokud je ale málo místa, na řadě je oválná spirála nebo nízké nadpraží.

Výdrž

Vrata EFAFLEX jsou konstruována na vysoké zatížení. Proto nejčastěji prodávané typy vrat pro uzavírání hal hravě zvládnou 200-250 tisíc cyklů ročně, což jsou stovky otevíracích cyklů každý den. Rekordmanem jsou pak vrata pro robotické provozy, která zvládnou až 7 pracovních cyklů za minutu. To z nich dělá perfektního partnera pro robotický provoz jakékoli firmy.

Velký výběr

Díky zkušenostem a vlastnímu vývoji dokáže EFAFLEX vyhovět požadavkům každého klienta a vyvinout i vyrobit vrata do všech provozů. Zákazníci si mohou vybírat ze 65 typů vrat vnějších, vnitřních a speciálních. Každá vrata jsou originál a jsou vyráběna přesně na míru ve velikosti, která je potřeba v daném provozu.

Servis

Součástí nabídky vrat EFAFLEX je i jejich nadstandardní servis. Servis provádějí zkušení odborníci, kteří vrata perfektně znají. Zajišťují ho přímo zaměstnanci firmy, nikoli nasmlouvané externí firmy. Výrobní závod EFAFLEX je v České republice, takže většinu náhradních dílů vyrobí do 24 hodin. Servisní týmy jsou po celé republice a zákazníci je tak mají vždy blízko.

Více se o nabídce rychloběžných vrata dozvíte na www.efaflex.cz. Pokud vás zajímají konkrétní realizace, podívejte se na případové studie u vybraných firem. Více se o vratech EFAFLEX můžete dozvědět také na YouTube.