3 comments
Realita dneška.....!
ctitel funkcionalismu
| 02.05.08 10:56
Projížděl jsem jarní Vysočinou a v Dalečíně mne upoutala tato vila ve svahu nad továrnou. Oko milovníka funkcionalismu zajásalo...sedl jsem k PC a našel Vaši recenzi k tomuto domu...idila ovšem vcelku záhy skončila když jsem se jal hledat bližší informace o současném stavu...je to podobné psycho jako berousci a Avion...posuďte sami...http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama1.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama2.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama3.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama4.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama5.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama6.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/pics/gama7.jpg http://www.sweb.cz/dalecin/turistika.html
realita dneska
A.J.K.
| 03.05.08 07:59
ano,to je vopruz --- existuje rada podobnych pripadu.
Další nádherné stavby architekta L. Hilgerta
MPL
| 12.02.20 12:17
Ve Vsetíně je od architekta Hilgerta kromě spořitelny a domu Rodingerových na Dolním námėstí, taky překrásná budova mateřské školky u Bečvy v Žerotínově ulici. Vše je pomėrně zachovalé a udržované. Ta školka u řeky Bečvy je podle mého názoru nejkrásnější stavba na Vsetíně.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from Ludvík Hilgert