Rodinný dům Klokočná

Rodinný dům Klokočná
Původní návrh domu navrženého ze sloupkové konstrukce jsme přeprojektovali do našeho konstrukčního systému tedy do Novatop panelů. Kompletní přeprojektování prováděl náš projekční tým pod vedením Libora Švehly. Výsledkem je dům, který překvapí nejen díky otevřené dispozici, ale také kvalitně zpracovaným okolím, které vznikalo, stejně jako dispozice domu pod taktovkou paní domu. Ta do dispozic promítla také svoje zkušenosti ze života v zahraničí, například v Japonsku. Děkujeme, že jsme se mohli na tak krásné realizaci podílet.
Návrh domu je silně inspirován japonskou architekturou tak, aby působil pozitivně na duši a mysl. Pozitivní pocit vyvolává kombinace světlého dřeva, žlutých oken a otevřeného podkroví. Interiér domu je zařízen nábytkem z tropických dřev, který je dovezen z východní Asie.
Dům je orientován na sever tak, aby poskytoval maximum soukromí a svou hmotou odstiňoval ruch od blízké komunikace. Přesahy střech jednak chrání dům před povětrnostními podmínkami a letním přehříváním, a jednak umožňují venkovní posezení na terase za každého počasí.
0 comments
add comment

more buildings from 3AE s.r.o.