4 comments
...Moc děkuju za ty archivní plány!...
šakal
| 15.12.17 10:09
...Tohle, mimochodem, ukazuje, proč byla úroveň stavitelství v oněch časech tak vysoká. Něco takového z Vás povely "Copy" a "Insert" spolehlivě vyženou.
Čistota jednoduchého, ale ne tuctového designu
Andrea Padevítová
| 21.12.17 11:32
I na malém prostoru lze aplikovat jednoduchý design, který podtrhne atmosféru nemovitosti. Střídmé, praktické-funkční a přitom útulné. Barevnost velice příjemná.
Co kanalizace a vodovod?
Dampit
| 03.03.22 05:41
Vkusné. Jak ale byla potrubí připojena na dosavadní ? To by měn zajímalo.
Re: Dampit
KM
| 02.05.22 11:24
Ve středové stěně vede voda a odpad pro kuchyně ve vyšších patrech. Vzhledem k tomu, že byt je v přízemí a v době jeho rekonstrukce se zrovna rekonstruovaly i stoupačky, tak se kanalizační stoupačka pro možnost připojení wc rozšířila na ø100mm. Ve sklepě to nikomu nevadilo.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from Kateřina Margoldová