Address: rozhraní Vysokých a Belianskych Tater, Slovakia
Contest:2014


back to article
2 comments
a není to příliš, A.P.?
Michal
| 30.07.14 01:35
V příspěvku je popsán kontextuální model budovy jakožto entitní struktury reálného světa. Autoři zřejmě neusilují o definici budovy v kontextu okolí. Neptají se, co je hmota, ale jaká je její struktura. K návrhu struktury budovy bylo využito mnoho konsekvencí vyjma substruktur a je ukázáno, že konceptuální model je možné chápat jako součást aplikované architektury. Zamrzí snad jen trochu exaltovaná premise spotřeby energií. S uvažováním ploch netemperovaných lokací uvnitř subjektu se result 170kWh/m2 a rok se zdá příliš i v takové nadmořské elevaci.
Enviromentalne empaticke a navyse fakt cool!
Jozef Pinter
| 19.11.20 05:36
Enviromentalne empaticke a navyse fakt cool!
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from NEW HOW architekti