Kanceláře firmy DT Expert

Kanceláře firmy DT Expert
Architect: LABOR13
Address: Pražská 1430/34, Hostivař, Prague, Czech Republic
Completion:2017
Area:200 m2


Firma DT Expert je náš dlouholetý partner při realizacích administrativních interiérů. Potěšilo nás tedy, že nás oslovili i ke spolupráci na návrhu a realizaci jejich vlastních kanceláří. Snažili jsme se vytvořit příjemné pracovní prostředí použitím přírodních materiálů a kvalitního mobiliáře. Pracovalli jsme také s měkkými materiály jako jsou koberce a textilní čalounění.
Dominantou vstupní části je dřevěnný recepční pult, který je umístěn na pozadí plné stěny pokryté betonovou stěrkou. Recepční pult má tvar geometrického objektu a je na jedné straně výrazně vykonzolován, přičemž tato část slouží i ke krátkodobému sezení barového stylu.
Samostatná kancelář je koncipovaná jako open space. Jednotlivé pracoviště jsou od sebe pocitově odděleny nižšími skíňkami a paravany.
Kuchyňka je zakomponována přímo v otevře- ných kancelářích a je její přirozenou součástí.
Na kancelářské prostory navazují místa k jednání či krátkodobému posezení mezi pracovníky. V závěru kanceláří je umístěno sezení ve zklidněné, ze všech stran vypolstrované, "jeskyni", kde pracovníci řeší telefonické hovory a nebo jen krátkodobě relaxují.
Neutrální barevnost kanceláří doplňuje žlutá barva, která je použita na některé prvky a technické
read more
0 comments
add comment

more buildings from LABOR13