2 komentáře
Obdiv
Vlastimil Stránský
| 14.05.21 08:05
Musím říci, že architektura bez velkých gest, která je vrostlá do stávající zástavby, mne velmi oslovila. Velká pokora k místu, jednoduché formy, použité materiály a silný vztah k obci jsou pro nás architekty určitě inspirující. Architekt Caminada má můj obdiv.
Respekt k okolí
Vích
| 19.05.21 11:10
Také mám v oblibě tyto nenásilné ohleduplné realizace, které se více než na bombastické exhibice soustřeďují na pečlivou formulaci proporcí, volbu materiálu a architektonického detailu. Když si v sekci stavby zde na Archiwebu zadáte do filtru nejoblíbenější, jsou prakticky všechny následné uvedené realizace v tomto autenticky tradičně kontextualním stylu a většina domácí produkce. Skutečná zdravá síla architektury je v srdci.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Gion Antoni Caminada