Dotace:
Adresa: Branka 1324/78, Komín, Brno, Česká republika
Investor:Rostislav Kubíček
Realizace:8.2019
Náklady:4 240 000 CZK


zpět na článek
4 komentáře
Ostrovny townhouse ~ priklad pre ostatnych
| 26.11.20 10:28
Zodpovednost, inteligentny pristup, long term vision. Nadhera.
No... "long term"... "long term"...
šakal
| 26.11.20 01:11
... Vzhledem k tomu, že je ten barák postavenej z bedniček od banánů ("Měla šaty z krepového papíru vyrobené zaručeně na míru. Pravda, šité horkou jehlou, nicméně však rukou sběhlou...", v celém znění zde: shorturl.at/kqsR2), tak bych na nějakou dlouhodobost nesázel. I když... co by taky kdo chtěl za 4 a 1/4 miliónu! (Prej 814 000,- z toho jsou dotace.)
Bohužel ale, ani genialita vnitřního řešení domu na tak úzké parcele pro dvě nesouvisející rodiny není jaksi bez dispozic patrná...

Tak vám nevim (7:- /)
skepse
Dostál Petr
| 26.11.20 08:54
Rád bych si za rok, či za dva, a pak za deset let, zde přečetl pravdivé vyhodnocení, jak je to s tou ekologií, ekonomikou a soběstačností domu doopravdy.
Podle uveřejněného průvodního textu mi to připadá, příliš báječné, skoro jako perpetum mobile.
dispozice
Kaker
| 27.11.20 03:12
Prosím, mohu zdvořile zažádat, aby na webu o architektuře byly k publikovaným stavbám připojovány i půdorysy? Díky.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.