7 komentářů
krása
lulu
| 20.06.19 10:36
prostě krása.
pěkné, ale
ježek
| 20.06.19 10:55
Je to na pohled pěkná práce, ale přijde mi jako velká škoda, že v celém interiéru i exteriéru nezůstal zachovaný ani jeden historický prvek. Subtilnost okenních rámů je to jediné, co návštěvníkovi vevnitř napovídá, že nestojí uvnitř novostavby. Jinak je prostě úplně všechno nové a dobovou atmosféru se nic nesnaží ani připomenout.
Famozni
| 20.06.19 12:40
"Even better than the real thing" absolutne nejcistejsi.
materiál venku
pajapp
| 20.06.19 02:39
dobrý den, co je to za materiál použitý na velkoformátové silné dlažby a opěrné stěny?
Funkcionalismus
Ivana
| 20.06.19 03:50
Vila je funkcionalistická , takže by měla být funkční. Z venku naprostá nádhera , interiér funkční tedy moc není. Z kuchyňského kouta k jídelnímu stole po schodech ? Vše bílé, takže to je zřejmě pro sterilní obyvatele …. navíc se vytratila ta atmosféra první republiky, která byla pro obyvatele vždy přívětivá , funkční a uživatelná ….
wauw
| 20.06.19 03:31
sanka na zemi a slintam.... rozpocet bol zjavne stedry, co je dobre. klobuk dole!
btw ta sedacka v suterene (foto 24) je famozna, od koho je...?
Nádhera
Martina
| 27.06.19 03:15
Za mě moc povedená práce s terénem a zahradou. Zásahy do fasády nejsou násilné, interiér je nápaditý. Klobouček.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od JRA   Jaroušek Rochová architekti