5 komentářů
Jémine!...
šakal
| 28.07.16 09:35
..."byt se nachází v lukrativní části Prahy"...

...Auvajs, tahle profesní hantýrka realitních agentů je k uzoufání. Část města, která představuje to, čemu se říká "dobrá adresa", se označuje běžně slovem prominentní - to je to slovo, které jste patrně hledali. Může být ještě třeba luxusní, noblesní, ale sotva lukrativní... sic!
Lukrativní může být profese, způsob podnikání, dokonce může být lukrativní i pozemková spekulace, ale nemůže být lukrativní městská čtvrť. To je, jako byste řekli, že jste se "lukrativně" oženili.

šakal eisner (7:- P)
ale co muze byt lepsiho?
kvakosh nocni
| 29.07.16 10:48
nez se lukrativne ozenit? obzvlaste pro architekta s mizernym platem?
luxusní byt?
Pavel Tichy
| 29.07.16 10:04
Standardně zrekonstruovaný malý byt. Nazvat to luxusní byt je troufalost..
lokalita
Jaroslav Hlaváček
| 04.08.16 10:13
ten byt je na Žižkově....
Luxusní bydlení
Václav Plánský
| 08.08.16 11:11
Obávám se, že ohledem na použité materiály a typové prvky je přívlastek "luxusní" spíše nadsazený. Plastová okna s oblými kličkami a DTD botník bych čekal jinde. Kuriózní je také řešení kolize klimatizace a závěsných skříněk kuch.linky. Vtipné jsou židle alá Retro Vitra a celkem zajímavá svítidla. Expozice bytu je jedinečná a je škoda, že se víc nepromítá do charakteru interiéru.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Eva Bradáčová