Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Nejlepší z realit - Best of Realty 2012: Zumtobel ve vítězné stavbě
Nejlepší z realit - Best of Realty 2012: Zumtobel ve vítězné stavbě

Prestižní soutěž "Nejlepší z realit - Best of Realty 2012" zná vítěze. Světelné řešení Zumtobel a systém řízení LUXMATE v budovách na prvních dvou místech v kategorii "Nová administrativní centra" a v kategorii "Hotely".

14. ročník soutěže proběhl v pěti základních kategoriích: Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra a Hotely. Při posuzování projektů byla rozhodujcí kriteria: výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.

V kategorii nových administrativních center je vítězem City Green Court v Praze 4 za vytvoření vynikajícího pracovního prostředí v prestižní lokalitě Prahy 4, potvrzeného certifikací LEED PLATINUM. "Porota ocenila zejména transparentnost vnitřních prostor budovy díky jejich nasvětlení denním světlem." Právě denní světlo je významnou součástí světelného řešení Zumtobel kdy na základě centrálního senzoru a řízení LUXMATE je doplňováno umělým osvětlením svítidly MELOW LIGHT V LED podle nastavení a požadavků konkretního pracoviště. Nouzové osvětlení zajišťují svítidla RESCLITE. Úspory z osvětlení se tak spolupodílí na uváděné certifikaci LEED PLATINUM.
Druhé místo ve stejné kategorii získala budova IQ Ostrava Office Park v Ostravě. I zde se systém řízení osvětlení LUXMATE společnosti Zumtobel významně podílí na ekonomii a ekologii celého projeku.
Také druhé místo, avšak v kategorii hotely si odnáší Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem. Zde se světelné řešení Zumtobel stará především o bezpečnost návštěvníků prostřednictvím nouzového osvětlení ONLITE a také řadou dalších svítidel, například PERLUCE a PANOS Q.
Zdroj: Zumtobel Lighting
Vložil: Tisková zpráva, 23.11.12 07:00
Návštěvnost: 4697 čtenářů
Sdílet: 
Poslat odkaz na tuto stránku e-mailem
Vaše jméno Vaše emailová adresa
Váš vzkaz
Na tyto adresy (oddělte čárkou)   
Související články
Komentáře
Předmět Autor Datum
show all comments add comment
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Listopad 2017
arrow
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2017
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.