Do not follow this link, or your host will be blocked from this site. This is a spider trap.
PŘIHLÁSIT SE  (trvale)
Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Registrace nového čtenáře
archiweb

HLEDEJ v sekci     
Zumtobel Lighting picture
Zumtobel Lighting picture
Zumtobel Lighting
Jankovcova 2, 170 00 Praha
tel: +420 266 782 200
fax: +420 266 782 201
e-mail:
web:

"Světlem chceme vytvářet prožitky, ulehčovat práci, zvyšovat komunikaci a bezpečnost - to vše s plným vědomím naší odpovědnosti za životní prostředí."

Na základě této vize vyvíjí firma Zumtobel, podnik ze skupiny Zumtobel Group, již přes 50 let inovativní a individuální světelná řešení, která vyhovují ergonomickým a ekonomicko-ekologickým požadavkům a vytvářejí estetickou přidanou hodnotu.
S 50 vlastními prodejními organizacemi a zastoupením v celkem 70 zemích je firma Zumtobel schopna mezinárodní prezentace u zákazníka přímo na místě. Podnik s kořeny ve Vorarlbergu klade velký důraz na mezinárodní kontakt s celosvětovou sítí specialistů a partnerů pro plánování v rámci oboru osvětlení.
Reference

Průmysl a technologie
Kancelář a komunikace
Prezentace a prodej
Hotely a wellnes
Galerie a kulturní zařízení
Zdraví a péče
Sport a volný čas
Dopravní stavby a parkoviště
Orientace a bezpečnost

Emoční účinek světla

Celistvými světelnými řešeními vytváří firma Zumtobel světelné scény, díky kterým je možné prožívat souhru světla a architektury v celé její mnohotvárnosti. Světlo rozvíjí v souhře s prostorem a architekturou zcela osobitou tvůrčí schopnost. Kombinované použití svítidel, managementu osvětlení a nouzového osvětlení odpovídá architektuře budovy a řídí se danou aplikační situací.

Nová technologie v akci

Poskytnout člověku světlo v jeho nejlepší kvalitě pro každý druh činnosti - firma Zumtobel při sledování tohoto cíle využívá všech technických možností. Technologie jako waveguide, mikropyramidová struktura, jakož i technologie LED se u firmy Zumtobel přetváří v kvalitní produkty, systémy a vyzrálé koncepty osvětlení. Zvláštní důraz se v aplikovaném výzkumu klade na energetickou efektivitu. Řízení osvětlení v závislosti na denním světle a svítidla se zvýšenou provozní účinností, jako jsou např. svítidla PANOS PSP+R typu downlight se stříbrnou povrchovou úpravou reflektorů, zajišťují při stejných předpokladech ohledně zdrojů světla více světla a jasu než standardní řešení.

Orientace na design jako součást podnikové kultury

Vlastní tvůrčí schopnost a přidanou hodnotu světla tvoří dokonalá kombinace optimální kvality světla, technologické schopnosti inovace a designu. Za to ručí produkty jako:
  • systém světelných pásů TECTON od studia Nicholas Grimshaw & Partners
  • světelný systém pro kanceláře LIGHT FIELDS od Ettore Sottsasse & Chrise Federna
  • svítidla Task Area HELIODISC od Hadi Teherani
  • systém zářičů VIVO od studia EOOS
  • systém zářičů SOLAR II od Massima Iosa Ghiniho
  • vestavné svítidlo 2LIGHT od Hartmuta S. Engela
  • svítidlo s evakuačním znakem ONLITE od Mattea Thuna

Světlo vytváří pohodlí

Aby se dosáhlo co nejlepší kvality osvětlení pro člověka, zkoumá firma Zumtobel zdravotní účinky světla a neustále zlepšuje jejich využitelnost. Přitom zohledňuje také spotřebu energie osvětlení. Koncept rovnováhy mezi světlem pro pohodlí člověka a optimální energetickou efektivitou uvádí do souladu oba aspekty osvětlení: Human Light + Energy Efficiency = "Humanergy Balance"

Spolupráce s projektovými partnery pro více šancí a možností

Firma Zumtobel se profiluje jako globální partner v mezinárodním obchodě s investory a stavebníky, architekty, projektanty osvětlení a elektroinstalace, elektrikáři, velkoobchody a mezinárodními prodejními partnery. Základem integrovaných řešení projektů jsou kvalitní koncepty světelného řešení, co do funkcí a designu inovativní technika, jakož i široká nabídka osobních služeb.

Náskok díky vědomostem

Firma Zumtobel udržuje trvalé spojení se zákazníky pomocí intenzivního dialogu na svých světelných fórech, jakož i prostřednictvím center pro světlo a poradenství v 15 lokalitách. Nejmodernější světelné fórum bylo otevřeno v listopadu 2005 ve městě Dornbirn. Doposud této jedinečné platformy k prohloubení důležitých a prakticky orientovaných základních vědomostí, informací o produktech a jejich použití ve workshopech a seminářích využilo přes 30 000 zákazníků z celého světa.

Související články
Návštěvnost: 12796 čtenářů
Burza práce
Aktuálně
Kalendář akcí
arrow
Leden 2018
arrow
Denní zprávy
e-SHOP
BLOG - poslední články
Poslední komentáře
BLOG - poslední komentáře
TOPlist © archiweb.cz 1997-2018
Všechny materiály zveřejněné na těchto www stránkách podléhají autorskému zákonu (č.121/2000 Sb.). Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
archiweb.cz využívá agenturní zpravodajství ČTK, která si vyhrazuje veškerá práva. Publikování nebo další šíření obsahu ze zdrojů ČTK je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu ČTK.