TAROS NOVA s.r.o.

TAROS NOVA s.r.o.

Chodská 697, 75661 Rožnov pod Radhoštěm
571655176
571655176
vedeni@taros-nova.cz

Hlavní obrázek
Historie firmy TAROS NOVA se začíná psát v roce 1996, kdy byla založena panem Radkem Ondruchem, a to jako soukromá firma s několika zaměstnanci. Ve své době se zabývala především truhlářskými a tesařskými pracemi.
Během let se však firma specializovala na potřeby zákazníků v oblasti střešních konstrukcí a plášťů. Hlavní náplní se tedy staly komplexní dodávky střech „na klíč“.

V roce 2000 se firma transformovala z fyzické osoby na právnickou a vznikla tak společnost TAROS NOVA s.r.o., která navázala na koncepci uspokojování potřeb zákazníků, dodávku komplexních služeb a firemního rozvoje.
Proto dnes již poskytuje veškeré dodavatelské i montážní služby týkající se všech druhů dřevěných a ocelových konstrukcí, včetně kompletní dodávky návrhu konstrukce, statického posouzení až po dodávku střešních plášťů. Při realizaci klade důraz nejen na kvalitu, ale i na profesionalitu. Díky bohatým zkušenostem může společnost TAROS NOVA s.r.o. do svého portfolia zařadit nejednu architektonicky zajímavou stavbu.

Od roku 2002 je společnost TAROS NOVA s.r.o. členem „Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů v ČR“.

Zaměření firmy
·    projekční práce, statické posudky, rozpočty
·    dřevěné a ocelové nosné konstrukce střech
·    kompletní střešní pláště
·    rekonstrukce střech (včetně historických a památkově chráněných)
·    atypické dřevostavby
·    pokrývačské, klempířské a tesařské práce
·    prodej vybraných stavebních materiálů a spojovacích prostředků (pro dřevěné konstrukce)

Společnost rovněž nabízí dodávku pouze části střešní konstrukce podle zadání (např. krov, vazníky)    a montáž ponechává zákazníkovi, popřípadě mu poskytne odborný dozor na stavbě pro sestavení samotné konstrukce.

Odborné konzultace
Společnost TAROS NOVA s.r.o. poskytuje odbornou pomoc. Ráda Vám odpoví a pomůže vyřešit sporné či nejasné záležitosti dřevěných a navazujících konstrukcí, anebo Vám projekčně zpracuje
tu část projektu, která svou složitostí a rozsahem vyžaduje hlubší odborný přístup.

Záruka kvality
Kvalita provedených prací je na velice vysoké úrovni, díky níž může společnost poskytnout dlouhodobé záruky. Veškeré práce jsou prováděny na základě projektové dokumentace v souladu s příslušnými technickými normami

Realizace a projekty

Jízdárna Čapí hnízdo


Aquapark Hranice na Moravě


kostel v Košicích, SK

0 komentářů
přidat komentář