Svět oken s.r.o.

Svět oken s.r.o.

Jasenická 1254, 755 01 Vsetín
zelena.linka@svet-oken.cz

Česká společnost Svět oken se specializuje na prodej a montáž plastových a hliníkových oken, interiérových a vchodových dveří, stínící techniky, garážových vrat a zasklení balkonů a lodžií. Samozřejmostí je také široký sortiment doplňkových služeb - nezávazná kalkulace zdarma, technické a finanční poradenství, zaměření a montáž.

Hlavní obrázek
Plastová okna vyrábíme z profilů renomovaného německého výrobce GEALAN. Okna si můžete nechat zasklít dvojsklem nebo trojsklem a nabízíme také řešení pro nízkoenergetické domy. V nabídce je také bezpečnostní kování MACO. Naše hliníková okna se systémy Blyweert a PONZIO vynikají dlouhou životností, vysokou pevností, stálostí a odolností. Oba typy oken můžete doplnit parapety a sítěmi proti hmyzu.


Vchodové dveře si rovněž můžete vybrat v provedení z kvalitního plastu nebo hliníku. Důraz je kladen především na bezpečnost, a to i u dveří s dekorativní výplní. Samozřejmou součástí vchodových dveří jsou také doplňky a kování (madla, kliky, klepadla…). Interiérové dveře nabízíme v nepřeberném designovém či barevném provedení. Vyrábíme bytové dveře prosklené či plné, a rovněž moderní variantu posuvných dveří.


Garážová vrata nabízíme ve dvou typech - sekční nebo rolovací. Nabízíme bezpečná garážová vrata s ručním pohonem, ale i s pohodlným dálkových ovládáním.


Mezi náš sortiment patří také široký výběr exteriérové stínící techniky – venkovní žaluzie, venkovní rolety a markýzy. Moderní zastínění můžete je ovládat buď manuálně popruhem či klikou nebo elektrickým pohonem s kontrolním systémem a dálkovým ovládáním.


Zasklívání balkonů a lodžií nabízíme ve variantě rámového systému nebo bezrámového systému, který poskytuje estetický komfort celoprosklené plochy bez dělících svislých rámů. Oba systémy se snadno ovládají, jsou téměř bezúdržbové, a navíc je montáž velmi rychlá.


Poskytujeme odborné konzultace. Navštívit nás můžete na jedné z 38 poboček po celé ČR.