Smart Walls

Smart Walls

Praha

Showroom:

Poděbradská 56, Praha
tel.: +420 731 748 313
www.smart-walls.cz

Napínané textilní stěny Smart Walls jsou elegantním partnerem pro každou interiérovou výzvu. Ať už jde o vytváření dokonale rovných stěn, podhledů, příček, nejrůznějších tvarových objektů či o zakrytí instalace nebo velkoformátové potisky, podsvícení či účinnou regulaci akustiky.


Hlavní obrázek

SMART WALLS, napínané textilní stěny pro interiérový design.

Technologie Smart Walls je založena na sofistikovaném principu vypnutého textilu do neviditelného rámu. Díky tomu jsou možnosti užití v soukromých a komerčních interiérech velmi široké. Smart Walls zajistí perfektně rovný povrch i bezešvé geometrické a obloukovité tvary v šířce až do deseti metrů. Aplikace je perfektní na stěny a stropy, na míru vytvoří také podhled, příčku či závěsný panel, jsou vhodným řešením pro zakrytí kabelů, vzduchotechniky, topení, nerovných zdí nebo oddělení prostor a harmonizování zvuků v místnosti. Certifikovaná tkanina Smart Walls dlouhodobě odolává prověšení a oproti tapetám plochu vyhladí nebo dodá zajímavý tvar.

Speciální látky Smart Walls nabízí nepřeberné množství odstínů v lesku i matu, struktur a perforací, dají se potisknout, podsvítit nebo akusticky uzpůsobit na míru projektu (zajistíme komplexní servis v oblasti akustiky). Bezproblémová instalace a údržba nezabere příliš času, ani nevyžaduje stěhování nebo zakrývání nábytku. Na technologii Smart Walls jsme v Dekre specialisté, rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější řešení právě pro váš interiér. Rychlý, čistý a elegantní výsledek zajistí jeden z našich zkušených řemeslníků – podle komplikovanosti zakázky i do deseti dnů od první schůzky.

Realizace

Showroom